reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam wszystkie mamusie :)

Jestem na III roku fizjoterapii i w przyszłości chciałabym pracować właśnie z kobietami w ciąży. Dlatego też moja praca licencjacka tego dotyczy. I tu zwracam się do Was z moją ogromną prośbą. Krótka ankieta, zaledwie 10 pytań, a mi pomoże w napisaniu pracy. Będę bardzo wdzięczna każdej z osobna :)

link do ankiety:
Link do: Formularz PSS
 
reklama
Ja wizytuje w piątek i mam nadzieję, że to będzie ostatnia wizyta [emoji6] to będzie 36t skonczony
Klauduska, ja bym nie jechała, ale jak dr nie widzi u Ciebie przeciwwskazań to czemu nie [emoji6]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
ja tez wizytuje w piatek i wizyty mam teraz co tydzien ( w sumie zostaly mi 3 tygodnie )
Dzisiaj obudzilam sie z zatkanym nosem i bolem gardla ale mam nadzieje ze to przejsciowe zwlaszcze ze mnie szczepili na grype...
Klauduska ja bym pojechala jesscze w 34 tc jakby wszystko bylo ok, ale tylko dlatego ze ja non stop siedze w domu albo chodze po sklepach i juz dostaje wariacji ze nawet nie mam z kim pogadac a tak to kilka dni z mezem sam na sam dobrze by nam zrobilo :)
Zreszta i tak po gorach nie bedziesz chodzic :)
Musze zamowic ten tantum rosa, tylko uzywalyscie go od 1 dnia czy poczekac trzeba kilka? Jakies masci, leki dla mamuski do pologu sie przydadza czy tantum rosa wystarczy? Z polski wyslali mi lactacyd bo najbardziej lubie z plynow do higieny intymnej, myslicie ze po porodzie bedzie ok ?
 
P.s. Czasami przez pomylke mi sie kliknie ze nie lubie albo jakas inna ikonka, staram sie od razu kasowac ale nie wiem czy to widac :) jak cos to uprzedzam ze to nie specjalnie .... chyba palce mi spuchly i nie trafiam...
 
Ellie ja czytalam o płynie do higieny intymnej na blogu srokao, tak jak dziewczyny polecaly. Wybralam facelle z rossmanna. Dotychczas uzywalam lactacydu ginekologicznego i tez byl ok [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja używam lactacydu, w ciąży używałam lacibios Femina pregna, ale skończył mi się i nie było w aptece. Spróbuję jeszcze go dorwać, na połóg będzie dobry. Tantum rosa można od razu po porodzie.
Monsku to nie ja jadę, tylko Klauduska;)
Ellie lactacyd jest delikatny, będzie ok. Poza tym tantum rosa, po CC contractubex na blizne jak już się wygoi, a po naturalnym nic. No i na piersi coś by się przydało. Tak to niczego mamie w połogu z takich rzeczy nie trzeba.
Zrobiłam obiadek, polędwiczki w sosie śmietanowym z koperkiem, dam dzieciom chyba z makaronem. Zupa mi się skończyła, muszę kupić dziś składniki. Pojadę po Klaudie do szkoły to gdzieś pójdziemy na zakupy. Jutro ma bal karnawałowy, sukienka Anny z Frozen już uprasowana:) Peppa dała radę, Adaś oglądał a ja się ogarnęłam:D

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio pisalam wam ze mialam taki kiepski dzien, plamienie mdlosci itp...
wlasnie wstalam z lozka zeszlam na dol na kawe i od razu na schodach zrobilo mi sie slabo i tak jak na poczatku ciazy mdlosci... oststnio jak dzwonilam do lekarki to powiedziala ze wszystko jest ok zebym odpoczywala.. ale czy to normalne ? Mialyscie tak kiedys pod koniec ciazy?
 
jagódka patrzyłam, niestety nie mają ;/ ja mam bardzo dużą miseczkę i obwód też dość spory, więc zostaja mi tylko zwykłe staniki i będę musiała sobie jakoś poradzić ;p
Klauduska mój mąż służy w 34 BKPanc, to 11 Lubuska. Wiesz w ogóle gdzie to jest? ;p
Ja do szklarskiej mam około 70 km ;) jak dobrze się czujesz, to pewnie gin nie będzie miał nic przeciwko, ja ostatnio byłam z mężem w pażdzierniku w Krakowie i droga mnie tak wymęczyła, że nie wymyślałam już potem żadnych wycieczek ;)
gamka w h&m widziałam te staniki i niestety standardowo za małe ;p cały internet praktycznie przeszukałam i większość sklepów u mnie w mieście i lipa ;p
Ellie123 ja czasami mam mdłości, ale tylko jak leżę na prawym boku, albo na plecach. Tak to nie mam i nie wiem czy to może być normalne, ale skoro Twój gin każe się nie martwić to chyba wie co mówi, ja swojemu ginowi a tyle ufam, że jak coś powie to mu wierzę ;)

Płyn do higieny intymnej po porodzie polecają z korą dębu, ma właściwości łagodzące ;)
A w ogóle jakie kosmetykli planujecie używać do mycia siebie po porodzie? Niby dobrze jakieś bez zapachowe, albo o delikatnym zapachu, a ja nie mogę takich w ogóle skojarzyć, wydaje mi się że wszystkie są mocno zapachowe ;p

Miłego dzionka ;)
 
reklama
Ostatnio pisalam wam ze mialam taki kiepski dzien, plamienie mdlosci itp...
wlasnie wstalam z lozka zeszlam na dol na kawe i od razu na schodach zrobilo mi sie slabo i tak jak na poczatku ciazy mdlosci... oststnio jak dzwonilam do lekarki to powiedziala ze wszystko jest ok zebym odpoczywala.. ale czy to normalne ? Mialyscie tak kiedys pod koniec ciazy?

Ellie ja mam tak od kilku dni, a dziś to już apogeum [emoji20][emoji20][emoji20] ciągle mi niedobrze i słabo

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Do góry