reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A ja dziś mam ochotę skląć męża albo pobić bo mi zrobił kolejne wielkie dziecko. Na przemian albo becze albo się wsciekam a to i tak nic nie da bo i tak musze urodzic.
Wizytę miałam dziś o 9, synuś oczywiscie się obrocil główka w dol (ale nie jest jeszcze nisko) ale niestety główka i długość ciała juz odpowiada 40 tygodniowi (ale jest chudy) A ja mam termin dokładnie za miesiąc i 1 dzien. Następna wizyta dopiero za 3 tyg bo oczywiście szyjka ani drgnela i dopiero wtedy pobierze wymaz na streptokoki. A i jeszcze gdyby odeszły mi wody wcześniej to mam dzwonić po karetkę bo musze jechać do szpitala leżąc.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie myk w tym, ze ja poza tymi bolami po wysilku na codzien az tak nie narzekam. Nadal moge sie golic tam, nogi tez nie sa problemem, paznokcie u stop widze i maluje, trapery sobie wiąże, sikam czesciej tylko w nocy. Nie robi mi to roznicy gdzie urodze bo ani nie widzialam nigdy mojego szpitala, ani nie znam tan żadnej poloznej, ani lekarza. A zamierzam spedzic tam czas spokojnie, moze trochę pospaceruje, poleze i poczytam książkę. No wlasnie najprawdopodobniej bym jechala jutro wiec dzisiaj musze sie doprosic na wizyte [emoji16] Malz sie boi i stresuje no ale to dopiero 34tc...

A moj na kazda wizyte by chcial chodzic. Zazwyczaj widzi na usg wiecej niz ja [emoji1] Za kazdym razem jak mala kopie, odpowiada na jego dotyk albo reaguje na jego glos to ma lzy w oczach.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No obwód główki jest strategicznym wymiarem przy porodzie SN, bo samo ciałko to wiadomo, że szybko idzie.

Klauduśka to kombinuj jak się dostać do gina, on jest niejako odpowiedzialny za Twoją ciążę, więc moim zdaniem na tym etapie to on powinien decydować o dłuższych wyjazdach.
 
Ja mam nadzieje ze Moja nie zmienila polozenia. W 31 tygodniu byla glowka w dol. Ciekawe ile wazy. Ostatnio niecale 1800 gram. Jakos stresuje się przed wizyta.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam nadzieje ze Moja nie zmienila polozenia. W 31 tygodniu byla glowka w dol. Ciekawe ile wazy. Ostatnio niecale 1800 gram. Jakos stresuje się przed wizyta.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze :) ja czułam ze będę mieć duże dziecko ale dlatego że poprzednie były stosunkowo duże

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagodka - jezeli pojedziesz, badz rozsadna tzn ja tez poszlam wczoraj w las, kupa sniegu ale nawet jakos szlo, wieczorem bolalo mnie wszystko jakby mnie ktos kijem obil i klucia straszne. Jednak czlapanie w sniegu moze byc wymeczajace.

Barnek - u nas tez 2 USG, wiec nie wiem nic wiecej o maluszku

kasia.zosia - TY to raczej z tych drobniejszych kobeit co nie? a maz? Duzo wyzszy od Ciebie?
 
reklama
.jagodka - jezeli pojedziesz, badz rozsadna tzn ja tez poszlam wczoraj w las, kupa sniegu ale nawet jakos szlo, wieczorem bolalo mnie wszystko jakby mnie ktos kijem obil i klucia straszne. Jednak czlapanie w sniegu moze byc wymeczajace.

Barnek - u nas tez 2 USG, wiec nie wiem nic wiecej o maluszku

kasia.zosia - TY to raczej z tych drobniejszych kobeit co nie? a maz? Duzo wyzszy od Ciebie?
No tak ja jestem mala, 160cm i zazwyczaj 53 kg. A mój mąż 90 kg i prawie 190 cm.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry