reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduska zalezy Jak daleko masz w te gory, i jak ciąża przebiega. My zrezygnowaliśmy np z wyjazdu do rodZiny na święta bo 400km i ja mam ciąże z problemami. Wiec dlatego taka decyzja. Pogadaj z lekarzem zobacz co on Ci powie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klauduska jeśli się dobrze czujesz to jedź, ja w obecnym stanie bym jechała. Też zależy gdzie dokładnie, ale np okolice Wisły to tylko 3h drogi autem, na podróż 6h czy PKP bym się nie zdecydowała. Weź też po uwagę, że w górach kupa śniegu i poruszanie się nie jest takie proste ;) Ale wizyta u lekarza przed wyjazdem żeby się upewnić, że wszystko w porządku jak najbardziej wskazana.
 
No i jak sie zdecydujesz u dostaniesz zielone światło, to zobacz gdzie masz szpital, skombinuj sobie jakieś adresy, telefony na IP i do jakiegoś pobliskiego gabinetu gin. I weź ze sobą kartę ciąży i ostatnie badania.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!
Wczoraj miałam dzień bez internetu i poskutkowało tym, że dwie książki przeczytane, mieszkanie ogarnięte, a zaraz zabieram się za torbę i będę ją pakować (choć koniecznie mąż chce być przy tym, żeby wiedzieć gdzie co jest).
Koszul do karmienia mam 4, w tym jedną do rodzenia, przeznaczoną na totalne zniszczenie, aseksualnych staników do karmienia też 4.

Klauduska-no ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała, ja grzecznie siedzę na pupie już od jakiegoś czasu, nawet do domu rodzinnego na Trzech Króli nie chciałam jechać, a mam tylko 170 km.
I na pewno zapytaj lekarza i bierz dokumenty wszystkie!
Ja w czwartek widziałam LaLaLand-o matko cudny film, uwielbiam takie musicalowe produkcje i Ryana i Emmę:D

Czy któraś z Was wizytuje dzisiaj, bo nam często wizyty się zazębiają?:)
Ja dzisiaj 20:40 idę Małą oglądać i mam nadzieję, że u niej i u mnie w środku wszystko oki :)

Dobrego Dnia Dziewczyny!
 
Chcemy jechac do Szklarskiej Poreby a jest tam 250km :) Z tego co lekarz mi mowi to wszystko jest ok, szyjka dluga, wszystko w normie, juz w Swieta robilam 250km do rodzicow i normalnie sie czułam w trakcie drogi.

Co do bycia razem w ciazy to moj sie smieje, ze wiecej przytyl w tej ciazy niz jaa [emoji23]

Jak Wam noc minela? Ja o dziwo sie wyspalam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wizytuje za tydzień. Gin stwierdził, że nie ma sensu co 2 tygodnie, skoro szyjka taka długa. Bardzo mnie to cieszy,bo pewnie to będzie ostatnia wizyta, a kasa zostanie w kieszeni.
Nocka bardzo spokojnie, dzieciaki przespaly całą w swoich łóżkach:) Dziś już Młody pytał o tatę, dobrze, ze dziś w nocy wraca

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry