reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Piżamka też spoko, ale u mnie w szpitalu nie wolno:p
U mnie tez nie, ja mam trzy koszule [emoji4]
Rozmaryn to teraz grzecznie lezymy [emoji4]
U mnie rozwarcie na palec jest od 29 tyg, zobaczymy co będzie w piatek

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
My tez rodzimy razem. Zreszta uwazam od poczatku, ze w ciazy sie jest razem [emoji4]

Mi udalo sie zgarnac dwie koszule do karmienia od mamy. Jedna praktycznie nowa. Kupie jeszcze jedna moze i starczy :) A biustonosze do karmienia wlasnie widzialam w textil markecie za jakos 15/19zl i tam zamierzam sie w jeden zaopatrzyc :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My tez rodzimy razem. Zreszta uwazam od poczatku, ze w ciazy sie jest razem [emoji4]

Mi udalo sie zgarnac dwie koszule do karmienia od mamy. Jedna praktycznie nowa. Kupie jeszcze jedna moze i starczy :) A biustonosze do karmienia wlasnie widzialam w textil markecie za jakos 15/19zl i tam zamierzam sie w jeden zaopatrzyc :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No nie tu się zupełnie zgodzić nie moge, choćby nie wiem jak obciążyć męża praca, dziecmi itp to w ciąży razem nie jesteśmy i nie będziemy nigdy :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn to dalej trzymamy kciuki, raczej będziesz pierwszą na lutówkach.
Rodzic będę z mężem, ale na końcówce może wyjsć jak będzie chciał, przy Laurze był do samego końca.
Ja juz prawie mam wszystko, chodź jak was czytam to się okazuje, ze czegoś tam nie mam. Właśnie chyba Jagódka uświadomiła mi, ze nie mam tantum rosa do przemywania. Jeszcze krem do buźki i kosmetyki dla maluszka i pieluchy.
Koszule mam dwie nowe i jedna juz używana do porodu. Staniki mam dwa z hm, takie bezszwowe w których juz chodzę od 7 miesiąca, bo mnie wszystkie inne upijały. Jutro muszę przełożyć wizytę na ten czwartek, lekarz chce mnie widzieć ze względu na te moje skoki ciśnień. Juz jest lepiej, ale cały czas górna granica i raz na jakiś czas skocze w gore. Czuje, ze mnie położy do szpitala i przyspieszy poród. Zresztą na samym początku mówił, ze nie chciałby mnie do samego końca trzymać z tym ciśnieniem. W czwartek będzie juz skoczny 36 tydzień, ale chciałbym przynajmniej do 38 tygodnia jeszcze ponosić Jasia w brzuchu.
Nie wiem zobaczymy, trochę mnie martwi to wszystko. Końcówkę tej ciąży mam nerwową [emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia a ja mojego od poczatku uswiadamiam, ze skoro dziecko jest wspolne to musi sie poczuwac do wszystkich udogodnień. Co prawda narzekać za bardzo nie moge bo poki co jest do rany przełóż ale wychodze z założenia, że go nie moge za bardzo "rozpiescic" [emoji4]

Myslicie, ze wyjazd w gory w 35-36 tygodniu ciazy to przyzwoity pomysl? Chce pozwiedzac pobliskie muzea, aquaparki itp. Zastanawiam sie czy musze o to pytac lekarza czy moge smialo jechac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie tu się zupełnie zgodzić nie moge, choćby nie wiem jak obciążyć męża praca, dziecmi itp to w ciąży razem nie jesteśmy i nie będziemy nigdy :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mój sam twierdzi, że razem w ciąży jesteśmy [emoji4]a jego drugie stwierdzenie jest takie, że w ciąży niczego sobie nie odmawia [emoji3]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Klauduska powinnaś zapytać lekarza. I nie wiem jak Ty się czujesz, ale dla mnie to głupi pomysł, ale ja w góry mam daleko i po samej drodze bym pewnie urodziła

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry