reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wybaczcie że wpadam tak tylko z poszczególnymi pytaniami :) ale to ze względu na brak czasu. Zabieram się właśnie za pranie ubranek. I nie wiem co z ubrankami z ciucholandów :( wygotowac je ? Pozostałe ubranka zamierzam wyprać w 60° w loveli + podwójne płukanie z płynem także z loveli. Czy mogę uprac tak wszystkie czy z tymi z ciuchów zrobić inaczej?
 
reklama
Nuśka a patrzyłaś w esotiqu? Oni mają trochę lepszą rozmiarówkę niż inne sklepy - 2 lata temu kupowałam staniki do karmienia za 35zł - bezfiszbinowce, ale bardzo dobrze trzymają biust. Potem celowałam w allesa takie lekko usztywniane, żeby wkładek (i sutków) nie było widać i one też były świetne.
 
Ja jeszcze gbs nie odebrałam ale powiedzieli mi, że mniej więcej tydzień.

Iza ja z ciucholandu ubranek nie mam ale jeśli bym miała to najpierw wyprałabym w zwykłym proszku a później w takim dla dzieci w 60 st o ile nie zniszczyłaby ich taka temperatura.
 
Wybaczcie że wpadam tak tylko z poszczególnymi pytaniami :) ale to ze względu na brak czasu. Zabieram się właśnie za pranie ubranek. I nie wiem co z ubrankami z ciucholandów :( wygotowac je ? Pozostałe ubranka zamierzam wyprać w 60° w loveli + podwójne płukanie z płynem także z loveli. Czy mogę uprac tak wszystkie czy z tymi z ciuchów zrobić inaczej?
Ja ubranka z ciucholandow piore jak wszystkie inne, najczęściej w 60 st. bo głównie bawełniane kupuje.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuska wspolczuje [emoji29] Moj by mial zajecia 8-13 blizej niz jego jednostka ale wolnego jako tako nie dostanie, eh. A Twoj maz w jakiej jednostce sluzy? :)

Ja ubranka z sh i sklepow pralam najpierw w 60stopniach i zwyklym proszku, a potem 60 w takim dla dzieci :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagódka, dzięki za radę. Wstrzymam się w takim razie z zakupem większej liczby koszul/pidżam.

Rozmaryn, w takim razie czekacie dalej :)

Nuśkaaa, w h&m są staniki do karmienia za ok. 60 zł :) mnie czasami twardnieje brzuch (rzadko), ale nie czuję przy tym bólu. Bardziej w nocy jak np. się przekręcam z boku na bok, ale to raczej nie są skurcze.

A propos gbs, to u mnie w szpitalu wymagają wymazu z pochwy i odbytu. Jak to jest z tym wymazem z odbytu? Boli pobranie? Co do ubranek, to pierzecie w 60 stopniach wszystkie, nawet, jak na metce jest napisane, że maks. 40 stopni?
 
U mnie na większości ubranek nie było metek, bo dostałam od kogoś. A nawet jakby były to nie wyobrażałam sobie oddzielać wszystkich ubranek względem temperatury. Bawełniane prałam w 60st a np z takiego niby zamszu/pluszu czy jakieś kombinezony na 40st
 
Ja piorę w 40st. Z resztą prawie wszystko mam po swoich dzieciach prane wiele razy. Te nowe i używane upralam najpierw w naszym proszku,potem w dziecięcym. W 60 at pralam pieluszki, pościel i ręczniki.
W hm może i są,ale bardzo wąska rozmiarówka. Na moje karmiące 70f/65ff w życiu tam nic nie wybiorę


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozmaryn duża dziewczynka [emoji4] to teraz tylko trzeba czekać na naszego pierwszego lutowego bąbelka [emoji4][emoji4][emoji4]
A u mnie dzis po obiedzie pojawiły się straszne bóle brzucha, watroby myślę... aż na plecy, łopatki promieniowało. Jeju jak bolało :( w dodatku brzuch twardniał, lekkie skurcze...
Chyba minęło, bo już z 20 minut nic nie boli, ale nie było ciekawie, aż łzy się lały... popiłam miętki, D masował mi plecy, psiak się przytulał do brzuszka [emoji4]
Rodzimy razem inaczej sobie tego nie wyobrażam [emoji4]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry