reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Hejka :)
Nie odzywam się za często, ale czytam was na bieżąco ;)
Klauduśka pisałaś ostatnio, że Twój mąż będzie miał kurs chyba angielskiego pół roku i nie będzie mógł wziąć urlopu tacierzyńskiego. Pocieszę Cię, bo nie jesteś sama, z tym że mój mąż pojechał dzisiaj na szkołę podoficerską też na pół roku i będę go mieć w domu na weekendy, chociaż też nie na każdy ;/

Ja chciałam rodzić z mężem, no ale niestety muszę sama ;/ chyba że uda mi się trafić z porodem akurat na weekend jak mąż będzie w domu ;p

Torbę mam już praktycznie ogarniętą, muszę jeszcze kilka drobiazgów dokupić i dopakować, ale to myślę że zrobię do końca tygodnia.

Koszule do karmienia mam 3 i myślę, że to wystarczy, chociaż nie wiem jak to może być hehe ;p
gorzej, że nie mam żadnego stanika do karmienia, bo nie mogę znaleźć rozmiaru ;/ a dawać ponad 150 zł za taki stanik to mi trochę szkoda ;p

Kącik dla Małego mam już przygotowany, wszystkie ubranka poprane i poprasowane, więc pozostało mi tylko czekać ;)

rozmaryn a już pisałam, że trzymam kciuki ;p duża Malutka ;) odpoczywaj teraz i czekamy dalej na pierwszego forumowego bobaska ;)

A w ogóle wszystkie już macie skurcze przepowiadające? Bo ja albo nie mam, albo ich nie czuję i się zastanawiam czy to jest normalne ;p

Miłego wieczorku ;)
 
Rozmaryn ale rozwarcie jakieś jest więc już widać jakiś postęp :)

Ja właśnie też nie lubię koszul, bo mi wiecznie zimno więc śpię w piżamach no ale do szpitala trzeba to nie ma wyjścia. W domu będę zakładać spodnie od piżamy i ewentualnie mam kilka bluzek z dużym dekoltem. Jak to nie zda egzaminu to pomyślę o piżamie do karmienia :)
 
Nuskaaa ja mam co chwilę skurcze przepowiadające niektóre nawet bardzo bolesne dlatego zastanawiam się co by było gdybym nie zdążyła odebrać wyniku gbs. Rozwarcie mam na 2cm na ktg skurcze na 60-80% ale ja tak miałam w każdej ciazy a do 38tygodnia wytrzymywalam
 
reklama
Do góry