reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn, ode mnie też masz kciuki!
Ja torbę wciąż mam niespakowaną, czekam jeszcze aż przyjdą mi moje koszule do porodu i karmienia i pewnie w końcu się za to zabiorę... Do porodu wybieram się z mężem, ale on nie pozwoliłby mi inaczej, mój lekarz się śmieje, że oboje jesteśmy w ciąży ;)
Za to wyprawkę dla Synka ostatecznie zakończyłam w tym tygodniu, jestem z siebie dumna :D w tym tygodniu będzie do odbioru wózek + fotelik i wsio mam! :)
 
reklama
Rozmaryn kciuki zaciśnięte; )

Jagódka ooo to całkiem fajnie udało się wytrzymać :) teraz pessar, więc pewnie też dorawacie do podobnego terminu.
No z tymi ciuchami to lipa... ale już nam niedużo zostało do końca.

Koszule mam 2 na upartego 3. Chciałam jeszcze 2 dokupić, bo po pierwszym porodzie lubił mnie ni z tego ni z owego pokarm zalewać i fruuu świeża koszula do prania.
 
Rozmaryn trzymam kciuki :)

Ja koszulę mam 1, czekam na jeszcze dwie z Allegro. Myślę, że 3 wystarczą. W razie czego w domu mam jeszcze dwie ale takie z nieoddychającego materiału. Ale w razie jakby zostało mi być dłużej w szpitalu niż te 3 dni to mam jakieś wyjście awaryjne :)
 
W takim razie dokupię sobie jeszcze :) a co sądzicie o pidżamach do karmienia, ale takich dwuczęściowych? Średnio lubię koszule nocne, ale nie wiem, czy taka pidżama byłaby praktyczna?
 
Gamka ja bym nie kupowała za dużo, różnie bywa z laktacją, jak już będziesz pewna, że będziesz karmić, wtedy możesz zainwestować w coś dodatkowego, a tak na początek to się przemęczysz w tych koszulach. To samo jest z biustonoszami, na początek kupuje się 2-3 sztuki tańszych, potem można kupować te bardziej "wyjściowe" z wyższej półki. Mam koleżanki, które nakupiły Bóg wie czego, a potem sprzedawały, bo okazywało się, że karmiły 6 tygodni..
 
reklama
Ja mam chyba dwie koszule, które dostała w prezencie. Nie lubię koszul do karmienia, zdecydowanie wole piżamę z rozpinana góra. W szpitalu koszule sa Wiec tylko domu mi potrzebne. Zobaczymy jak z karmieniem bedzie, starszaków karmiłam długo i jestem jego wielka zwolenniczka Wiec na pewno będę próbować karmić. I mam nadzieje, ze mi sie uda.
Dzis mam jakiś kiepski dzień, pobolewa mnie dół brzucha, wydaje mi sie ze mi czop zaczął odchodzić bo tyle wydzieliny.... weee a chce do 21.01 dolezec ...sorry za to narzekanie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry