reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Hehe Anna to ja się chyba wyprowadzam za parę lat :D jak Jasiek będzie miał 10 to zosia 7 a najmniejszy 5 wiec będzie szalenstwo.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ogólnie mój starszy jest charakterny i na każdy temat ma coś do powiedzenia, pyskuje ile wlezie, ale jest widać poprawę w jego zachowaniu, także może nie oszaleje do jego 18 [emoji16]



A jak chcecie rodzic z parterami czy bez??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zdecydowanie z mężem, on też nie widzi innej opcji [emoji6]
Rozmaryn kciuki!!!


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Rozmaryn Kciuki trzymam [emoji110]

Ja dziś jakiś trudny dzień mam. Wczoraj porobilam wszystko wieczorem, łącznie z rozebraniem choinki bo chce mieć miejsce na łóżeczko.Spakowalam torby do szpitala. Dziś robilam racuchy i obiadek. I leżę bo chyba za dużo tego. Skurcze co jakiś czas sa i te bóle w szyjce ,wiec wolę leżeć. Wczoraj nie udało mi się podpisać umowy w szpitalu na położna, kazali przyjechać za tydzien:/ Ale byłam na oddziale gdzie synka urodziłam i ten specyficzny zapach pieluch pampersa z moczem plus mleko z zapachem dzieci. ..przyprawil mnie o skurcze na oddziale:)
 
Rozmaryn kciuki! I to by było na tyle, jeśli chodzi o życzenia dot .terminu porodu:D
Elenna, najlepsze, że ja oboje urodziłam w 39tc;) Także z tym przedwczesnym porodem to wiesz..;) Mąż mi zabrał torbę w delegację, jak wróci, to ma jej nie chować do szafy i będę pakować - właśnie się zczaiłam, że nie mam tantum rosa, trzeba będzie kupić.
Mąż mi przywiózł kurtkę od druhny... ZA MAŁA:| Zostałam sama na warcie z dziećmi, mam nadzieję, że będą grzeczni i ich nie pozabijam:confused2:
 
My również walentynek nie obchodzimy. Mam dwie koszule do karmienia, długość do kolan. Myślicie, że dwie mi wystarczą?
Ja na mojego męża (przeważnie) na szczęście nie mogę narzekać. Przy porodzie chce być, zobaczymy jak to wyjdzie.
Rozmaryn, trzymam kciuki!
 
reklama
Ja mam 4 koszule. Dwie na upartego starczą, ale ja wolę być przygotowana na: 1. zalanie mlekiem, 2.pobrudzenie krwią, 3.pocenie się jak prosiak (niestety tak miałam po każdym porodzie, jakby ta woda zgromadzona podczas ciąży ze mnie wyłaziła przez skórę). Mąż niech pierze, a ja w razie czego będę zabezpieczona przynajmniej na te 3-4dni pobytu na położnictwie.
 
Do góry