reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie...czy wierzycie ze zwierzak moze wyczuc zbliżający sie porod? :-) nie jestem z tych przesadnych, ale mamy taka kotke, ktora jest bardzo strachliwa i rzadko sie zbliza do ludzi, a dzis od rana siedzi ze mna na lozku i patrzy sie na mnie :-) niby oznak zadnych nie mam a do terminu jeszcze ponad miesiac, ale zastanawia mnie jej zachowanie. Tym bardziej ze ostatni tydzien mialam bardzo stresujacy, dzis zdenerwowanie osiagnelo apogeum i jak mierzylam cisnienie to mialam 133/110 a puls 135. Do tego napad ciepla i wymioty, skurcze mam ale bezbolesne i nieregulane. Mam nadzieje ze to jednak moje zdenerwowanie tylko wyczuwa.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie...czy wierzycie ze zwierzak moze wyczuc zbliżający sie porod? :-) nie jestem z tych przesadnych, ale mamy taka kotke, ktora jest bardzo strachliwa i rzadko sie zbliza do ludzi, a dzis od rana siedzi ze mna na lozku i patrzy sie na mnie :-) niby oznak zadnych nie mam a do terminu jeszcze ponad miesiac, ale zastanawia mnie jej zachowanie. Tym bardziej ze ostatni tydzien mialam bardzo stresujacy, dzis zdenerwowanie osiagnelo apogeum i jak mierzylam cisnienie to mialam 133/110 a puls 135. Do tego napad ciepla i wymioty, skurcze mam ale bezbolesne i nieregulane. Mam nadzieje ze to jednak moje zdenerwowanie tylko wyczuwa.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie wkrótce się okaże;)

Dziewczyny rodzą czasem wcześniej przez stres,mnie to już nic nie rusza mój P.tak często doprowadza mnie do szału i łez,że aż w szoku jestem,że jeszcze nie urodziłam.
Myślicie,że jak mu rozkwasze patelnie na głowie, to potraktują mnie łagodniej,,że w ciąży czy w afekcie?
 
Pewnie wkrótce się okaże;)

Dziewczyny rodzą czasem wcześniej przez stres,mnie to już nic nie rusza mój P.tak często doprowadza mnie do szału i łez,że aż w szoku jestem,że jeszcze nie urodziłam.
Myślicie,że jak mu rozkwasze patelnie na głowie, to potraktują mnie łagodniej,,że w ciąży czy w afekcie?
Heheh fajnie by było bo też mi ta patelnia chodzi po głowie :D ale po przemyślenia jednak stwierdzam że jeszcze mi się potem przyda maz z trojka dzieci.


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu to nawet patelnia nie pomoze, cos ciezszego trzeba !!! Kawaler sie zrobil od siedmiu bolesci... tyle pracy w domu, za miesiac bedzie musial nas otrzymywac a ten sobie z kolegami od rana do wieczora siedzi... eczoraj dzwonie ( caly dzien siedzialam sama ) i pytam sie jak dojedzie z pracy do domu bo sniezyca jest.. a ten ze i tak robi komode dla synka a pozniej ktos go odwiezie... a za chwile okazuje sie ze jego siostra byla u niego w pracy i jego nie ma bo siedzi na koncu naszej ulicy z kolegami...
 
Ojej... dziewczyny ... ja nie wiem czy ja bym w takim związku wytrzymała.. to chyba ponad moje nerwy by było az juz w ciąży to wogole pewnie bym roztrzaskała. A jak chcecie rodzic z parterami czy bez??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry