reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja tez czekam, zeby synus wreszcie poszedl po tych wolnych do przedszkola, bo teraz to ciezko sie skupic, no i musze sie wyrobic do 15.1 , zeby wyslac na poprawki , wiec mam w zasadzie tydzien
 
A moje dzieci to w tym tygodniu przechodzą same siebie.. Zwariuje z nimi niedlugo. Jas ma etap "ale", cokolwiek się mu nie powie czy nie poprosi to zawsze ma jakieś "ale". Zosia wpada w szał jak się jej coś zabroni a najchętniej chodzi po krawędzi sofy i wspina się na regal, albo włącza ekspres do kawy albo coś innego wymysli grrr a poza tym jak kazde szanujace sie rodzenstwo albo sie tulaja albo tluka i wydzieraja..

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Poczekaj aż Ci taki 10-latek zacznie pyskowac i się wymadrzac [emoji23]to jest dopiero "Ale"

Kto jeszcze nie spi?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja szłam spać o 2.30 [emoji3]
A propos hemoroidow mam od pierwszej ciąży, wewnątrz i na zewnątrz, a w tej do kompletu doszły żylaki [emoji22][emoji22][emoji22]
Po porodzie zobaczymy jak sytuacja i zabieg, wcześniej miałam skleroterapie i w zasadzie przestały mi dokuczac, tylko jak się przeziebie bola

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Ja tez mam prace która na mnie czeka :( rozgrzebane i sie zabrać nie moge, a skończyć muszę. Dzis sie przymierzam zacząć i w tygodniu pokończyc... głównie raporty i plan na 2017 :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie to też jest zdecydowanie za dużo wolnego, młody doprowadź mnie już do szału. Kocham moich chłopaków ale co za dużo to nie zdrowo. U mnie znowu się rozkręca, skurcze nawet w nocy mnie budziły ale nie regularne ale chyba jestem bliżej bo rano dzwoniła mama że o mnie myślała a u mnie w rodzinie kobiety mają bardzo "rozbudowaną" intuicję.
 
Dzisiaj tak sobie pomyślałam że chciałabym urodzić po 10-tym po wypłacie. Takie czysto egoistyczne podejście bo jakbym urodziła przed to z jednej wypłaty byłyby święta i urodziny Niuni... Wystarczy mi że z sierpniowej wypłaty mam przygotowania do szkoły i urodziny Wiktora
 
reklama
Dzisiaj tak sobie pomyślałam że chciałabym urodzić po 10-tym po wypłacie. Takie czysto egoistyczne podejście bo jakbym urodziła przed to z jednej wypłaty byłyby święta i urodziny Niuni... Wystarczy mi że z sierpniowej wypłaty mam przygotowania do szkoły i urodziny Wiktora
No niestety dzieci kosztują. Raczej bym powiedziela ze to realistyczne podejście a nie egoistyczne :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry