reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Teraz to i ja zastanawiam się czy lekarka nie za szybko zleciła mi te wszystkie badania….Wy już byłyście na morfologii?
 
reklama
Teraz to i ja zastanawiam się czy lekarka nie za szybko zleciła mi te wszystkie badania….Wy już byłyście na morfologii?
ja mam zrobione już wszystko morfologia, mocz, grupa krwi, toksoplazmoza , różyczka , kila, HIV itd Dzisiaj mam na wizycie mieć założoną kartę ciąży, dzisiaj wg OM 10+0 i jestem przerażona tym co dziś przeczytałam na tej grupie.
 
Teraz to i ja zastanawiam się czy lekarka nie za szybko zleciła mi te wszystkie badania….Wy już byłyście na morfologii?
Ja teraz dostałam skierowanie na te wszystkie badania, więc w najbliższym czasie pójdę a 5go sierpnia mam prenatalne i tydzień wcześniej krew do testu Pappa.
 
Cześć, dziewczyny!



Podczytuję wątek od początku, ale ciągle obawiałam się odezwać. Wszystkim Wam mocno kibicuję i mam nadzieję, że będą tutaj już same dobre wiadomości!



lyanna94 bardzo mi przykro. Gdybyś chciała porozmawiać lub o coś zapytać, daj znać.



Ja mam za sobą dwie straty i jedną ciążę biochemiczną. Robiłam wszelkie możliwe badania, które w sumie nic nie wykryły. Potem udało się szczęśliwie urodzić synka i mam żywiołowego 5 latka w domu. A teraz chcieliśmy spróbować z drugim dzieckiem. I dziś ujrzeliśmy pięknie bijące serduszko (według USG 8t0d). W sobotę zaczęłam trochę plamić i byłam już gotowa na najgorsze, ale okazało się, że to mały krwiak, a z maluchem wszystko dobrze.



Miłego dnia!
mamy taką samą różnice wieku 😉 wiem że są większe ale zastanawiam się jak to będzie 😳
 
Teraz to i ja zastanawiam się czy lekarka nie za szybko zleciła mi te wszystkie badania….Wy już byłyście na morfologii?
ja byłam na pierwszej wizycie 27/06 i następna umówiona na 18/07. Na tą wizytę mam komplet dostarczyć komplet wyników badań i z tego co rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym to te wszystkie badania są po to aby założyć kartę ciąży. Tak jest podobno wg przepisów na NFZ. Na tej wizycie 18/07 będę miała 8t+4
 
ja byłam na pierwszej wizycie 27/06 i następna umówiona na 18/07. Na tą wizytę mam komplet dostarczyć komplet wyników badań i z tego co rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym to te wszystkie badania są po to aby założyć kartę ciąży. Tak jest podobno wg przepisów na NFZ. Na tej wizycie 18/07 będę miała 8t+4
Ja już miałam założona kartę ciąży przy ostatniej wizycie ( drugiej).
 
reklama
A przed prenatalnymi masz jeszcze wizytę u swojego ginekologa? Czy dopiero po
Byłam dzisiaj i następna wizyta to już prenatalne, czyli za 4 tygodnie, na nie mam przyjść z kompletem tych badań.
To była moja 3 wizyta, poleciałam pierwszy raz po pozytywnym teście, mimo że nic jeszcze nie było widać, bo biorąc pod uwagę moją historię od razu obstawił mnie lekami.
 
Do góry