reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Z OM wychodzi mi na 11 luty,ale z USG na pewno się zmieni 🙈 Wszystko będzie dobrze trzymam kciuki! Ale powiem Ci że ja też mam takie pobolewanie podbrzusza,aczkolwiek mi moja ginekolog powiedziała że to macica się rozciąga i dlatego tak jest.
Uff… ❤️ jak słyszę że wszystkie mamy te objawy to jakoś mi łatwiej, w teorii z tym rozciąganiem macicy wiem , że tak może być ale w praktyce chyba przemawia stres. Kiedy macie następne wizyty ?
 
reklama
Uff… ❤️ jak słyszę że wszystkie mamy te objawy to jakoś mi łatwiej, w teorii z tym rozciąganiem macicy wiem , że tak może być ale w praktyce chyba przemawia stres. Kiedy macie następne wizyty ?
ja mam znowu w poniedziałek, mam nadzieje ze już zobaczę zarodek. Jestem po wizycie u endokrynologa, dostałam leki i jestem spokojniejsza. Rano byłam też na badaniach krwi podstawowych do 10 tygodnia dwie na toxoplazma, morfologia 25 , grupę krwi i glukozę. I nie rozumiem jednego, dlaczego mam unikać cukrów skoro glukozę mam na czczo 81, czyli jest dobrze. Zjem czasem ciasto, nawet dwa.
 
Witam wszystkich, nieśmiało.
Dziś zrobiłam beta wyszło 104,7 mam nadzieję że wszytko pójdzie dobrze. Policzyłam z kalkulatora internetowego termin na 19.02.2025r.
Ile dni/tygodni od ostatniej @ pierwsza wizyta u ginekologa ?
 
Ja mam delikatne brązowe / kawa z mlekiem maleńkie plamienie od wczoraj (dziś powinnam dostać miesiączkę)
Może krwawienie implantacyjne.
Witam wszystkich, nieśmiało.
Dziś zrobiłam beta wyszło 104,7 mam nadzieję że wszytko pójdzie dobrze. Policzyłam z kalkulatora internetowego termin na 19.02.2025r.
Ile dni/tygodni od ostatniej @ pierwsza wizyta u ginekologa ?
Jeśli wszystko jest ok , brak zagrożeń to najlepiej ok 7 tygodnia ( wtedy już może być widoczne serduszko ), chyba że jesteś w grupie ryzyka to lepiej pójść wcześniej
Ja mam wizytę 19 czerwca
Będę mocno trzymać kciuki 19 ❤️
 
Ja Wam powiem że dziś się stresuje badaniami krwi , byłam na glukozie ( zawsze miałam ok 75-80) , wczoraj wieczorem mąż uraczył mnie arbuzem , bananem , jabłkami i lodami o 22. Oczywiście zjadłam . Dziś mierzę glukozę rano ( mam glukometr w domu ) a tam 92😱 coś czuję że jutro będę powtarzać badania
 
Ja Wam powiem że dziś się stresuje badaniami krwi , byłam na glukozie ( zawsze miałam ok 75-80) , wczoraj wieczorem mąż uraczył mnie arbuzem , bananem , jabłkami i lodami o 22. Oczywiście zjadłam . Dziś mierzę glukozę rano ( mam glukometr w domu ) a tam 92😱 coś czuję że jutro będę powtarzać badania
ja już robiłam te wszystkie badania które się robi do 10 tygodnia. Glukoza na czczo 81 a lekarz ostatnio”że jest bardzo ciekawy jaka będę mieć glukozę” bo mam trochę ciałka. Od razu obstawiał cukrzycę ciążową ale wychodzi że jej nie mam i nie muszę iść na krzywą od razu.
 
Wy już robicie pierwsze badania ciążowe 🤔
Ja dopiero jutro pójdę zrobić 2 raz beta żeby sprawdzić czy dobre przyrosty. Trochę się martwię bo ledwo odstawiłam tabletki anty a zalecają odczekać 2-3 miesiące. Nawet nie potrafię ocenić ile teraz trwają moje cykle...🫣😅
 
reklama
Wy już robicie pierwsze badania ciążowe 🤔
Ja dopiero jutro pójdę zrobić 2 raz beta żeby sprawdzić czy dobre przyrosty. Trochę się martwię bo ledwo odstawiłam tabletki anty a zalecają odczekać 2-3 miesiące. Nawet nie potrafię ocenić ile teraz trwają moje cykle...🫣😅
Również nie robiłam jeszcze żadnych badań. Kolejna wizytę na NFZ mam u super ginekologa 1 lipca. Teraz cierpliwie czekam.
 
Do góry