reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Hej! U mnie termin jak na razie według aplikacji na ok. 19 kwietnia 🥰
Pierwszy raz jestem w ciąży, staraliśmy się pół roku. Jeszcze miesiąc temu zakładałam wątek jakie można zrobić testy na płodność a tu nagle się udało 🎉
Na razie nie czuję nic nowego, tylko lekkie mdłości i obrzmiałe piersi jak przy PMS, więc ciężko mi uwierzyć. Robiłam testy 3 dni z rzędu i jak byk dwie kreski!!!
 
Hej! U mnie termin jak na razie według aplikacji na ok. 19 kwietnia 🥰
Pierwszy raz jestem w ciąży, staraliśmy się pół roku. Jeszcze miesiąc temu zakładałam wątek jakie można zrobić testy na płodność a tu nagle się udało 🎉
Na razie nie czuję nic nowego, tylko lekkie mdłości i obrzmiałe piersi jak przy PMS, więc ciężko mi uwierzyć. Robiłam testy 3 dni z rzędu i jak byk dwie kreski!!!
Witaj. Rozgosc się. I niech to będzie nudna ciąża ❤️
 
Dziewczyny czy przed 1 wizyta trzeba zrobić badania krwi? Bo myślę czy teraz na nie nie iść i przy okazji nie sprawdzić bety. Ale nie chcę się dwa razy kuć jeśli na wizycie lekarz da mi skierowanie na badania.
 
A mam też lekką niedoczynności i biorę LETROX :) ostatnie wyniki robiłam w maju i było wszystko w porządku, TSH miałam wtedy 1.9
 
A mam też lekką niedoczynności i biorę LETROX :) ostatnie wyniki robiłam w maju i było wszystko w porządku, TSH miałam wtedy 1.9
lekarz da ci pewnie swoje skierowanie + ja w ciąży miałam tag 2,4 a po 1,09 także jakiekolwiek badania przed ciążą mogą nie mieć znaczenia. zrobi wywiad i na tej podstawie powie jakie badania zrobic
 
reklama
Do góry