reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@serena22 dopiero w zaawansowanej wieloraczej jest lepiej czesciej spac na lewym co nie znaczy non stop a ciagle spotykam kobiety katujace sie spaniem non stop na lewym boku i to od poczatku ciazy.
Eh tak to jest jak ludzie cos gdzie uslysza, niedoczytaja a potem z tego kwiatki wychodza.
Ciaza pojedyncza aktualnie nie ma takich zalecen. Ma sie spac tak jak kobiecie jest wygodnie a jak nie jest wygodnie to cialo samo dopomina sie o zmiane pozycji.

@pyzunia86 wlasnie mialam Cie wywolywac do tablicy :) a skad te -7kg? Diete stosujesz czy brak apetytu? Ale brzuszek!!!!!! [emoji33][emoji7] ja czekam az mi wyskoczy a mi sie dziecioki nada w chowanego bawia [emoji6]

Ehh a mnie popoludniu migrena zlapala i nie spalam do 4 tak mnie meczylo cholerstwo :( jak usnelam to miedzy 4 a 10 to dwa razy, powtorze, DWA RAZY obudzil mnie glod! No ludzie ja sobie lodowke chyba przeniose do sypialni [emoji33][emoji23]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Paraplu,ja w zaawansowanej ciąży czasem leżałam na plecach i robiło mi się słabo, musiałam na bok się położyć i starałam się na lewym boku.
 
@pyzunia ale brzusio już masz piękny <3
Mi się zrobiła malutka kuleczka, ale moja mama mi mówi, że schudłam trochę, brzuszek rośnie, a ja chudne. Nie wiem jak waga bo baterie się wyczerpały i nie ma kto jechać nowych kupić:D Może po niedzieli kupię baterie do wagi i się zważę ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paraplu,ja w zaawansowanej ciąży czasem leżałam na plecach i robiło mi się słabo, musiałam na bok się położyć i starałam się na lewym boku.

No i o to chodzi aby sluchac swojego organizmu :) jak Ci slabo czy zle sie czujesz w danej pozycji to trzeba zmienic.
Nawet gdyby pierdyliard ksiazek mowilo, ze ma Ci byc wygodnie spac w 16 pozycji z kamasutry [emoji6] a Tobie nie bedzie w niej wygodnie to trzeba sluchac ciala, ono wie najlepiej czy mu dobrze czy nie.



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Witam się sobotnio

pyzunia86, niesamowite są Twoje zdjęcia z USG

Zazdroszczę tym, które przy karmieniu mogły wszystko jeść. Jak karmiłam Pawełka to z wielu rzeczy musiałam zrezygnować z powodu jego alergii ale i tak nie narzekałam, czasem jadłam pyszniej niż reszta domowników

Pędzę celebrować dzień mopa, miłej soboty
 
Jejku, dziewczyny. Ja jestem niezdolna do egzystencji. Skąd czerpiecie siłę?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie maluszki najpierw ciagna z moich nadmiarow spozywczych jem to na co mam ochote .
Co dziwne ale slodycze poszly w odstawke nie mam ochoty na nie. Duzo owocow i uwielbiam i wcinam non stop pomidorki koktajlowe mniam.


Ciesze sie w Waszych wizyt i poniekad zazdroszcze ze te wasze robaczki tak fajnie juz widac.
Ja mam wizyte przy klinice moja pierwsza dopiero 2.08. Juz sie doczekac nie umie
 
reklama
Do góry