reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Wstałam czułam się lepiej...chwile posiedziałam i znów mi niedobrze i spać mi się chce strasznie...koło 14 będziemy jechać do mojej Mamy do szpitala, wiec nawet nie będę mogła dziś za bardzo poleniuchować. Obym do 14 poczuła się lepiej [emoji20]

@DorciaMamaOlka jak dzisiejszy nastrój? Mam nadzieje, ze utrzymuje się od wczoraj ten dobry [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wstałam czułam się lepiej...chwile posiedziałam i znów mi niedobrze i spać mi się chce strasznie...koło 14 będziemy jechać do mojej Mamy do szpitala, wiec nawet nie będę mogła dziś za bardzo poleniuchować. Obym do 14 poczuła się lepiej [emoji20]

@DorciaMamaOlka jak dzisiejszy nastrój? Mam nadzieje, ze utrzymuje się od wczoraj ten dobry [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mam podobnie, dlatego już się nawet nie podniecam, że się czuję lepiej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny rece mi opadaja.

Jak mi ktoras tu wspomni o diecie matki karmiacej albo o katowaniu sie spaniem ma lewym boku to jak swojego psa kocham przyjade i w dupe dam i nos wetkne w ksiazki! Juz nie mam sil jak czytam te bzdury.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To tylko w polsce chyba tak katuja biedne matki,tutaj w UK nie znaja słowa dieta mam karmiacych,chude mięso,haha,pamietam jak mi zaserwowali pieczona rybe i inne pyszności za które w polskich szpitalach by cię zlinczowali.Kobieta która karmi powinna się dobrze odrzywiać a nie głodzić [emoji12] wiadomo pewnych potraw lepiej unikać np wzdymajacych.Spanie na lewym boku u mnie nie przejdzie [emoji6]
To moje maluchy z usg ze szpitala dali mi wczoraj przy wypisie.
I moj brzuszek na minusie 7 kgZobacz załącznik 815764 Zobacz załącznik 815765

Śliczności kochane [emoji173]️



Miłego dnia brzuchatki,u mnie dzisiaj deszczowo [emoji6]
85993e3ku6tei16u.png
 
Witam się I ja z rana. Pranie zrobione zaraz rowieszę. Potem mam zamiar dom ogarnąć i trawę skosić. Jeszcze prasowanie i plan będzie wykonany. Zabieram się za robotę bo plan ambitny

PYZUNIA brzuszek juz całkiem niezły . Dzieciaki chcą przestrzeni. Ale żeby na - . Jak ja bym chciała się zmniejszać.
f2w3skjol4llo8s8.png
 
Ja czuje się tak samo, czyli rano po obudzeniu było w miarę, nawet się dałam namówić mojemu kochanemu na małe co nie co, a teraz leżę na kanapie i sił na nic nie mam :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Male co nieco to ja preferuje tylko wieczorem, bo potem z lozka caly dzien nie mam sily zejsc. :-D a ja wlasnie sie wybieram do mamy na caly dzien bo luby do pracy pojechal.
 
Do góry