reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny rece mi opadaja.

Jak mi ktoras tu wspomni o diecie matki karmiacej albo o katowaniu sie spaniem ma lewym boku to jak swojego psa kocham przyjade i w dupe dam i nos wetkne w ksiazki! Juz nie mam sil jak czytam te bzdury.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hmmmm??? Jaka dieta??? Jakie spanie??? Gdzie? Co? Kto?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny rece mi opadaja.

Jak mi ktoras tu wspomni o diecie matki karmiacej albo o katowaniu sie spaniem ma lewym boku to jak swojego psa kocham przyjade i w dupe dam i nos wetkne w ksiazki! Juz nie mam sil jak czytam te bzdury.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Moja droga, ja tam śpię na brzuchu albo na prawym boku, tak przynajmniej zasypiam, ale mąż twierdzi że śpię w najróżniejszych pozycjach :D jak każdy zapewne, nie da się spać w jednej pozycji, bo by sie człowiek obudził cały obolały i tyle. A jeśli chodzi o dietę, to ja jem to czego organizm się domaga (no chyba że domaga się bardzo niezdrowych rzeczy ;) i jest dobrze. Jeśli będę czuła, że nie mam ochoty na smażone, będę jadła na parze. Na początku ciąży miałam ochotę na mięso, to jadłam mięso, od dwóch tygodni nie jem bo nie mam ochoty. Ja nieraz prawie nie jem mięsa przez kilka miesięcy i też jest ok. Prawie każdy nowy lekarz, który mnie bada od razu ocenia, że na pewno mam anemię, bo przecież chudzina i do tego z jasną karnacja, tak samo jak oddaje krew honorowo, zawsze jak mnie widzą to im nie rokuje na dawce. A tu dupa, morfologia zawsze idealna :D i tak samo będę robiła, kiedy będę karmiła piersią, zaufam przede wszystkim sobie i lekarzom. Ale w sumie to ja mam taką konstrukcję, że dobre rady, o które nie proszę, całkowicie ignoruje. [emoji23]
 
Haha na jakim swiecie zyjesz? [emoji23] nie wiesz, ze w ciazy masz spac tylko na lewym boku a po porodzie zrec tylko kurczaka na parze i chudziutka wedlinke? [emoji13]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️

Hahaha...zarówno w ciąży jak i po porodzie od początku jadłam wszystko na co miałam ochotę...w tej na pewno nie będę robiła wyjątku [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też cierpicie na bezsenność? Ja nie mogę zasnąć od 4, byłam w kuchni coś zjeść a teraz przewracam się z boku na bok... a w dzień pewnie będę nie do życia... Muszę jakoś spacyfikować synka żeby dał mi chwilę wytchnienia... no nic, spróbuję jeszcze jakoś zasnąć, może chociaż chwilę jeszcze pośpię...
 
Na lewym boku lekarze zalecają spać,ale w zaawansowanej ciąży.Poniżej skopiowałam tekst.
W 2008 roku przeprowadzono badania, według których tylko 8% kobiet w ciąży wie, że należy spać na lewym boku, a jedynie 3% potrafi powiedzieć, dlaczego. Leżenie na lewym boku jest zalecane ze względu na profilaktykę zapobiegania powstawaniu żylaków, zakrzepów oraz zespołowi ucisku żyły głównej dolnej."
 
Na lewym boku lekarze zalecają spać,ale w zaawansowanej ciąży.Poniżej skopiowałam tekst.
W 2008 roku przeprowadzono badania, według których tylko 8% kobiet w ciąży wie, że należy spać na lewym boku, a jedynie 3% potrafi powiedzieć, dlaczego. Leżenie na lewym boku jest zalecane ze względu na profilaktykę zapobiegania powstawaniu żylaków, zakrzepów oraz zespołowi ucisku żyły głównej dolnej."

Dokładnie z tego powodu starałam się spać w pierwszej ciąży na lewym boku...o masakra jakie to było ciężkie...spałam jak popadło, jak było wygodnie (żadnych żylaków itp nie miałam)...badania z przed 9 lat przydało by się zweryfikować [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moje maluchy z usg ze szpitala dali mi wczoraj przy wypisie.
I moj brzuszek na minusie 7 kg
usg 9t.jpg
brzusio9t4d.jpg
 

Załączniki

  • usg 9t.jpg
    usg 9t.jpg
    144,4 KB · Wyświetleń: 376
  • brzusio9t4d.jpg
    brzusio9t4d.jpg
    141,6 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Do góry