reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nie no katar mam przeokrutny!
Na katar robiłam inhalacje z soli fizjologicznej nebulizatorem jeśli masz. Woda morska do woli kiedy potrzebujesz, ostatnio kupilam *spam* do nosa dla kobiet w ciąży.
Tak się zastanawiam i nie ma chyba zupełnie reguły na przewidywanie płci. Ja w poprzedniej ciąży czułam się fantastycznie, zero mdłości, zgagi, żadnych dolegliwości poza rosnącym bębnem. Nawet imprezowalam w 9 mcu na weselu do rana. A teraz....masakra jakaś. Pomijam mdłości, ale to ogólne osłabienie i zmęczenie to mnie wykończy. Znowu przespałam całe popołudnie. Dobrze, że dziecię wyrozumiale i matki nie męczy ;-)
Mam nadzieje, że będzie zdrowe dziecko....a jak bylaby córka to byłoby cudnie :O:O:O

U mnie za dziewczynką przemawia moje odbicie w lustrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No widzisz, ja z synem miałam tak jak Ty teraz a nawet gorzej bo potrafiłam zwymiotować przy myciu zębów nawet... Teraz jestem w szoku, że w ciąży można tak się czuć!! Tfu tfu nie zapeszajmy, ale mnie dziewczynka, a Tobie chłopiec i będzie bosko :D


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak przeglądam sobie inne wątki i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu jaka głupia, ewentualnie skrajnie zszokowana byłam [emoji1]

1499970038-aaaaaa.jpeg


To jest mój pierwszy test jaki zrobiłam... Po nim kolejnych 5, bo przecież każdy poprzedni mógł się pomylić ;)
 
Jestem po wizycie. Maluch od pupy do glowki 33mm. Serce bije. Termin na 12 lutego. Karta założona. Zmieniłam termin nifty. Będę miała w przyszłym tygodniu więc za trzy tygodnie poznam plec malucha. Wszystko ok, a tak się stresowałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No i super. Cieszę się [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wierzyć co piszą w necie. Mam w domu dwóch facetów gdzie uderzeń było 150 u jednego i u drugiego i z ph jak wróżą internetowe wrozki tez u mnie się nie zgadza
Zawsze fajnie pozgadywać, choć też uwazam, że to trochę wróżenie z fusów, u części osób się sprawdzi, bo przecież jest aż 50% szans :) mi jest chyba zupełnie obojętna płeć, na początku myślałam że wolę chłopca, potem że w sumie dziewczynę, a teraz to już sama nie wiem :D facetom łatwiej w życiu, ale dziewczynkę też chciałabym wychować na silną babkę [emoji111]
 
Jestem po wizycie. Maluch od pupy do glowki 33mm. Serce bije. Termin na 12 lutego. Karta założona. Zmieniłam termin nifty. Będę miała w przyszłym tygodniu więc za trzy tygodnie poznam plec malucha. Wszystko ok, a tak się stresowałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, oby tak dalej i bez stresów ☺️
 
Zawsze fajnie pozgadywać, choć też uwazam, że to trochę wróżenie z fusów, u części osób się sprawdzi, bo przecież jest aż 50% szans :) mi jest chyba zupełnie obojętna płeć, na początku myślałam że wolę chłopca, potem że w sumie dziewczynę, a teraz to już sama nie wiem :D facetom łatwiej w życiu, ale dziewczynkę też chciałabym wychować na silną babkę [emoji111]
Teraz jest nowa metoda, teoria Ramziego. Obserwacja po, ktorej stronie usytuowana jest kosmowka względem pęcherzyka. Po prawej- chłopak, po lewej kosmowka to niby dziewczyna. Tylko nie wiem jak to jest z odbiciem obrazu na USG dopochwowym. Wydaje mi się, że to co widze na ekranie po prawej to chyba w rzeczywistości moja lewa strona

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mavika na katar polecam pre.na.len- seria dla kobiet w ciąży.

Co do tetna to synek mial 150-160. Na ostatnim usg było 180 (w czasie aktywnosci) także zobaczymy:)
 
Do góry