reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No tak można powiedzieć,że początek czegoś nowego a i owszem,ale koniec pracy,bo na 99 % nie podpiszą ze mną kolejnej umowy. :no::no:Życie,ale wiedziałam,że tak będzie.
Spokojnie, z mocy prawa umowa przedłuża się do dnia porodu, pózniej bierzesz roczny macierzyński i masz chwilę na znalezienie nowej pracy :)
 
reklama
Jestem po wizycie. Maluch od pupy do glowki 33mm. Serce bije. Termin na 12 lutego. Karta założona. Zmieniłam termin nifty. Będę miała w przyszłym tygodniu więc za trzy tygodnie poznam plec malucha. Wszystko ok, a tak się stresowałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Super [emoji16] to mamy ten sam termin


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie - wszystko ok, mam przyjmować nospę 3x1 tabl - z Maluszkiem wszystko w porządku, torbiel tez bez zmian. Bardzo się wystraszyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Super, ze wszystko dobrze [emoji16] teraz bezstresowe odpoczywanie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może któraś z Was wie, czy z aplikacji mobilnej także da się jednocześnie kilka cytatów w jednej odpowiedzi wrzucić? Jeśli tak podpowiedzcie proszę w jaki sposób


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Może któraś z Was wie, czy z aplikacji mobilnej także da się jednocześnie kilka cytatów w jednej odpowiedzi wrzucić? Jeśli tak podpowiedzcie proszę w jaki sposób


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Przytrzymujesz na jakiejś wypowiedzi pojawiają się ikonki wybierasz więcej i tam multi cytat zaznaczasz te wypowiedzi i odpisujesz .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry