reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Jestem po wizycie. Maluch od pupy do glowki 33mm. Serce bije. Termin na 12 lutego. Karta założona. Zmieniłam termin nifty. Będę miała w przyszłym tygodniu więc za trzy tygodnie poznam plec malucha. Wszystko ok, a tak się stresowałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak na 100%?
 
Teraz jest nowa metoda, teoria Ramziego. Obserwacja po, ktorej stronie usytuowana jest kosmowka względem pęcherzyka. Po prawej- chłopak, po lewej kosmowka to niby dziewczyna. Tylko nie wiem jak to jest z odbiciem obrazu na USG dopochwowym. Wydaje mi się, że to co widze na ekranie po prawej to chyba w rzeczywistości moja lewa strona

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czytalam ze odbicie lustrzane jest wtedy jak przez brzuch juz jest usg.
 
Chrzaszczyk to my bez mala razem bedziemy rodzic bo ja mam termin na 11.02. My wolelibysmy pierwszego chlopca ale co bedzie to bedzie. Mojmaz sie smial ze jak bedzie dziewczynka to bedzie musil wychowac jak swoje. Dowcip mu sie w tej ciazy wyostrzyl:):);)
To zupełnie jak u mojego męża....mój twierdzi że znowu go przy tym nie było ;-);-);-);-)
 
No ja teraz umieram. Wymiotów brak, ale mdłości tzw poranne trwają cały dzień...nie mam mdłości tylko wtedy, gdy jem [emoji12], głowa mnie boli, nie wiele mi się chce...z dziewczynkami zero mdłości, mogłam skakać, jedyne co to w pierwszej ciąży w nocy problem ze snem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To masz podobnie jak u mnie :-) jak yylko poczuje glod to mnie mndli i musze cos zjesc
 
reklama
Do góry