reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Jeśli wierzyć w to co piszą w necie to bardzo prawdopodobne, że dziewczynka. Czytałam, że jeśli jest ponad 140 uderzeń to dziewczynka :D już niedługo przekonamy sie
Nie wierzyć co piszą w necie. Mam w domu dwóch facetów gdzie uderzeń było 150 u jednego i u drugiego i z ph jak wróżą internetowe wrozki tez u mnie się nie zgadza
Moje czyhacie na bejbiczkowe promocje odbywało się się w necie. Niestety z racji zwrotów głowy, rwy kulszoowej i wielu innych cudowności mojej pierwszej ciąży nie jeździłam samochodem, a do centrum mam ok 7 km więc byłoby trudno taki spacer sobie urządzić. Końcówkę ciąży też miałam w zimie z terminem na kwiecień ;)

Haha, wymieniłam jeden i trafiłam [emoji122]. to się nazywa szczęście :) ale to chyba na prawdę jedyny suplement jaki ostatnio brałam [emoji1] wcześniej brałam infolic, ale potem gin poleciła mi ovarin. Nie wiem czy to w czymś pomogło. Po infolicu zaszłam w ciążę za 1 razem (brałam wczesniej 2m-ce), teraz jak brałam ovarin, niestety nie było tak różowo. Owulację gdzieś mi przepadły, ale to mogło wynikać z wielu różnych rzeczy. Nie wiem czy z tym inozytolem to prawda, że pomaga przy pcos, ja w sumie nadal nie wiem czy to mam, ale z badań hormonów tak by wynikalo.

Ale dziś stron, produkcja kwitnie :biggrin2:
Mnie dziś tak strasznie mdlilo ze masakra, już myślałam że się wymiotami skończy :baffled:
A ostatnie 3 dni był spokój to zamiast głupia się cieszyć to się martwilam ze mnie nie mdli, dziś odrobilam za wszystkie dni :confused2:

Teraz trochę odpuścilo wiec korzystając z okaxji zjadłam kanapki z jajkiem i pomidorem mniammmm :tak:
Co do grupy zamkniętej uważam ze jest na to za wcześnie, na razie jestem za tym żeby zostało tak jak jest :tak:
Ja jeszcze nie wiem do kiedy będę pracować, tez musze mieć kogoś na swoje miejsce. Ciekawe jak szybko się przerazi i ucieknie :-p
Dotkass witaj :-) :) Ja też staruszka :laugh2: choć zupełnie nie czyje ilości lat;)
Gratuluję udanych wizyt:) Ja Wcziraj szłam jak na ścięcie wyszłam na skrzydłach :)
Dostałam skierowanie na badania i założona jest karta ciąży, mam nadzieje szczęśliwie dobrnąć do końca :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na dzielni nikt mnie nie ruszy, wzbudzam przerażenie [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe na jedno to dobre:D

Ja za to z synem w ciąży byłam taka zwarta w sobie, a teraz mam wrażenie jakbym zamiast brzucha miała jakiegoś obcego flaka a na biodrach dmuchaną narośl... Waga pokazuje - 0.5/1kg a ja nie mieszcze się już w połowę swoich ulubionych sukienek, dopinam się, ale wyglądam jak baleron:huh:
 
reklama
Hehe na jedno to dobre:D

Ja za to z synem w ciąży byłam taka zwarta w sobie, a teraz mam wrażenie jakbym zamiast brzucha miała jakiegoś obcego flaka a na biodrach dmuchaną narośl... Waga pokazuje - 0.5/1kg a ja nie mieszcze się już w połowę swoich ulubionych sukienek, dopinam się, ale wyglądam jak baleron:huh:

Też się czuję nalana, ale to pierwsza ciąża, więc może po prostu tak mam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry