reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć wszystkim niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży :) trochę mnie to stresuje bo w przeszłości dwa razy poroniłam ale staram się być dobrej myśli. To będzie moje pierwsze dziecko nie mogę się już doczekać :D Do lekarza idę 10 lipca czyli w 8 tygodniu więc wtedy mam nadzieje że się wyjaśni czy jest oki a tym czasem zostało mi czekać i dbać o siebie :) pozdrawiam przyszłe mamusie :)
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie nowe Mamusie ☺ U mnie objawy też znikome, jedynie piersi dają o sobie znać. Wieczorami mam wzdęcia i z tym mi jest bardzo nie fajnie. Zachcianki mam tylko na warzywa i niektóre owoce a słodycze o dziwo przestały mnie kręcić ☺ A może zrobimy jakąś tabelkę która na kiedy ma termin?
Pozdrawiam i ściskam ☺
 
Cześć wszystkim niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży :) trochę mnie to stresuje bo w przeszłości dwa razy poroniłam ale staram się być dobrej myśli. To będzie moje pierwsze dziecko nie mogę się już doczekać :D Do lekarza idę 10 lipca czyli w 8 tygodniu więc wtedy mam nadzieje że się wyjaśni czy jest oki a tym czasem zostało mi czekać i dbać o siebie :) pozdrawiam przyszłe mamusie :)
Cześć :-). Ja poroniłam 3 razy, więc będę Ci mocno kibicować! :).
 
Witam serdecznie wszystkie nowe Mamusie ☺ U mnie objawy też znikome, jedynie piersi dają o sobie znać. Wieczorami mam wzdęcia i z tym mi jest bardzo nie fajnie. Zachcianki mam tylko na warzywa i niektóre owoce a słodycze o dziwo przestały mnie kręcić ☺ A może zrobimy jakąś tabelkę która na kiedy ma termin?
Pozdrawiam i ściskam ☺
Mysle ze tabelka to db pomysl :) mozna dodatkowo dodac nasz wiek, miejscowosc i ktorego dzieciatka sie spodziewamy :)
 
Witajcie :)
My wróciliśmy po długim weekendzie, było super :) byliśmy odcięci od neta ale w sumie miało to swój urok ;)
Naprodukowałyście sporo stron :rofl:
Witam nowe mamusie :)
U mnie też objawów zdecydowanie mniej niż za każdym poprzednim razem, cyce bolą, mdłości są ale to nic w porównaniu z tym jak były wcześniej 24/24 7 dni w tygodniu.
Do wizyty jeszcze półtora tygodnia, czekam niecierpliwie. Mam nadzieje że będzie ok i że już serduszko zobaczę / usłysze
 
U mnie dziś fatalny dzień. Mdłości, wymioty, zawroty głowy,okropny ból piersi. I co chwilę płacze. Aż się boję co będzie dalej :-\ Poprzednie ciążę przebiegały bez takich "przyjemności". Może teraz będzie inna płeć ;-)

Macie już jakieś przeczucia\nadzieje odnośnie płci maluszka?
Ja mam 2 synów wiec marzę o córce :)

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry