reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Paraplu cycki bolą? U mnie dziś ból wrócił :) poza tym nic a nic zero objawów :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj jak wstalam z lozka to myslalam, ze maja 2 tony i zaraz sie urwia. Taki nieprzyjemny, rozrywajacy bol jakby ktos je sila w dol ciagnal. Bez stanika dzisiaj ani rusz a szkoda bo moje cyce lubia wolnosc w domu [emoji16]

A tak to jeszcze sluz i czasem cos zakluje w brzuchu. To wszystkie moje objawy i niech tak zostanie ;)



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Dzisiaj jak wstalam z lozka to myslalam, ze maja 2 tony i zaraz sie urwia. Taki nieprzyjemny, rozrywajacy bol jakby ktos je sila w dol ciagnal. Bez stanika dzisiaj ani rusz a szkoda bo moje cyce lubia wolnosc w domu [emoji16]

A tak to jeszcze sluz i czasem cos zakluje w brzuchu. To wszystkie moje objawy i niech tak zostanie ;)



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
A który to tydzień?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieszkam w Polsce. Do gina idę prywatnie, miałam miesiąc wcześniej umówiona wizytę która mam na za tydzień, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży, tzn mieliśmy nadzieję, że będzie ciąża i jest! :D Przepraszam, że o proste rzeczy pytam, ale pierwszy raz w ciąży.

I jeszcze kolejne pytanie, co można jeść w ciąży, a czego nie można jeść? Wczoraj dostałam kanapkę z serem plesniowym, ale odrzuciłam, bo wiem, że nie powinnam, no i też nie można surowego mięsa, ale co z resztą?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak idziesz prywatnie, to beta jest w sumie zbędna. Podobno na NFZ żądają ale pewnie dlatego, że nie robią USG. Ja miałam robić, ale stwierdziłam, że to i tak nic nie zmieni, poczekam do wizyty.
Co do jedzenia, możesz ser pleśniowy. Sery dostępne w marketach są z mleka pasteryzowanego, więc nie zaszkodzą. Unikaj surowego mleka, mięsa i jaj. Tak to ja jem wszystko to, co do tej pory.
 
reklama
Dzisiaj jak wstalam z lozka to myslalam, ze maja 2 tony i zaraz sie urwia. Taki nieprzyjemny, rozrywajacy bol jakby ktos je sila w dol ciagnal. Bez stanika dzisiaj ani rusz a szkoda bo moje cyce lubia wolnosc w domu [emoji16]

A tak to jeszcze sluz i czasem cos zakluje w brzuchu. To wszystkie moje objawy i niech tak zostanie ;)



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
No to mam identyczne objawy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry