reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No to mam identyczne objawy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet nie wiesz jakie mi to pocieszenie daje! W poprzedniej ciazy multum objawow a teraz prawie nic i to mnie martwilo. A ze nie jestem sama z tym prawie brakiem objawow to tak jakos wiecej optymizmu jest we mnie :)

W tym tygodniu chyba juz zadzwonie do szpitala zapytac sie o termin USG. Takiego mam stresa przed wizyta, ze odwlekam to ile sie da [emoji85]no ale jak za pozno sie odezwe to terminow braknie. Jutro moze sie odwaze zadzwonic [emoji85][emoji16]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Jej wy robicie ta bete a ja gdyby nie bb to nigdy o niej nie słyszałam

U nas wie w rodzinie tylko szwagierka i wiem ze jak się dowie reszta rodziny to będzie głupie gadanie ze pewnie wpadliśmy i ze to 3 dziecko itd itd... i wiedza jeszcze najbliżsi przyjaciele ;) rodzica i teściowej powiemy po wizycie czyli na koniec miesiąca :)

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej wy robicie ta bete a ja gdyby nie bb to nigdy o niej nie słyszałam

U nas wie w rodzinie tylko szwagierka i wiem ze jak się dowie reszta rodziny to będzie głupie gadanie ze pewnie wpadliśmy i ze to 3 dziecko itd itd... i wiedza jeszcze najbliżsi przyjaciele ;) rodzica i teściowej powiemy po wizycie czyli na koniec miesiąca :)

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas tez wie tylko maz i przyjaciolka reszta dowie sie po wizycie.U mnie tez zero objawow.Ja wizyte mam 27 czerwca
 
U nas tez wie tylko maz i przyjaciolka reszta dowie sie po wizycie.U mnie tez zero objawow.Ja wizyte mam 27 czerwca
Ja mam wizytę 26 czerwca i też tylko my wiemy i moja przyjaciółka, która doskonale wiedziała, że się staramy. Myślimy rodzicom powiedzieć, ale nie wiemy czy teraz tylko powiedzieć, że test pozytywny i że potwierdzamy po wizycie u gina czy zaczekać na wizytę i dopiero później powiedzieć.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie te cyce, senność okropna i brak sił plus brak okresu a zamiast tego sluz biały. Czasem brzuch lekko zaboli czy zakluje.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie to piersi troche boka, sennosc ale najgorsze to od 3 dni calodniowe mdlosci i poranne wymioty, moge tylko siedziec bo jak stoje to od razu toaleta... Juz nie wyrabiam dziewczyny dzis taka piekna pogoda a ja w lozku :(
 
@Anifen przykro mi.
Ja tez w lozku, upal taki, ze ja i moja psina po paru minutach na dworze mamy dosc. Czekamy az sie ochlodzi a w sypialni mam fajny chlodek :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Paraplu fajnie ze masz mozliwosc wyjscia na dworek ja tylko balkon , na ktoryn tez mega slonce.. Najgorsze ze corce mini zoo obiecalam wiec musze sie jakos zmobilizowac . Znacie cos co dziala na te mdlosci? Mi przechodzi tylko na chwile po jedzeniu ..
 
Do góry