reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hejo.

Ogarniam tabelke juz na innym watku to moge przy okazji i tutaj ogarnac :)

Jesli chcecie sie w niej znalezc to napiszcie mi priva bo tutaj w gaszczu wiadomosci pogubie Wasze dane.

Na privie napiszcie mi:

Nick

Imie (dobrowolne bo nie kazda chce)

Wiek (dobrowolne ;) )bo kobiet o wiek sie nie pyta)

Ktory to bedzie dzidzius (mozecie podac jakie dzieci juz macie, chlopca czy dziewczynke)

Termin porodu

:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super Kochana że to ogarniesz ☺
Myślę że taka tabelka to fajna sprawa ☺
Więc wszystkie mamusie niech wysyłają do Ciebie priva ☺
 
Ja też chodzę do mężczyzny ginekologa i śmiem twierdzić że jest zdecydowanie delikatniejszy. Moją pierwszą ciążę prowadziła doktor kobieta a tym razem zdecydowałam się na faceta ☺
 
Hej dziewczyny :)

Jezeli chodzi o ginekologa to sama wole faceta..jak dla mnie delikatny i w ogole jakos lepiej sie czuje na wizycie..

W tym tygodniu duzo wizyt mamy wszystkie :) mam nadzieje ze kazda z nas uslyszy juz serduszko i bedzie wszystko dobrze!!! Ja mam w srode na 19 takze czekam z niecierpliwością:)

Pozdrawiam [emoji173]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
olga_d .. A kiedy idziesz do gin, w ktorym tyg jestes? Glowa do gory,bedzie dobrze
Zaczęłam 7 tydzień, pierwszą wizytę mam we wtorek około południa, będzie 6tc3d, więc jak ma być dobrze to powinnam zobaczyć zarodek z bijącym serduszkiem, jak będzie tylko pęcherzyk to raczej nie ma co się łudzić... Trzymajcie kciuki, myślałam, że stres mnie nie dopadnie, bo bardzo dobrze się trzymałam mimo wcześniejszych strat, ale chyba im bliżej, tym większy niepokój czuję.
 
olga_d bedzie dobrze zobaczysz.. Ja mam dzisiaj dokladnie 6tc 3d a na wizyte ide dopiero 28czerwca i tak troche wczesniej niz mi kazal bo mialam byc 7lipca.. A czy w tym 7tyg to nie za wczas na bijace serduszko. Moze zaczekaj jeszcze z tydzien?/a skad jestes?
 
Dziewczyny proszę o pomoc bo panikuję:/ dzis koło godz
12 miałam delikatne plamienie, kolor kawa z mlekiem. Było po stosunku, ale oralnym. Moja ginka za każdym razem mówi, żeby plamieniem po stosunku się nie przejmować, ale tu był oral (bez penetracji, która chyba powoduje ew plamienie). Mialyscie tak kiedyś? Liczy się do krwawienia po stosunku, czy nie?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
olga_d bedzie dobrze zobaczysz.. Ja mam dzisiaj dokladnie 6tc 3d a na wizyte ide dopiero 28czerwca i tak troche wczesniej niz mi kazal bo mialam byc 7lipca.. A czy w tym 7tyg to nie za wczas na bijace serduszko. Moze zaczekaj jeszcze z tydzien?/a skad jestes?
Jestem z Warszawy, dłużej już nie wytrzymam ze względu na 3 straty.
Może serduszka jeszcze nie będzie, ale pęcherzyk żółtkowy powinien już być, jak będzie pusty pęcherzyk ciążowy to kaplica...

7v8r3e3ks5w4vsea.png
 
reklama
1
Dziewczyny proszę o pomoc bo panikuję:/ dzis koło godz
12 miałam delikatne plamienie, kolor kawa z mlekiem. Było po stosunku, ale oralnym. Moja ginka za każdym razem mówi, żeby plamieniem po stosunku się nie przejmować, ale tu był oral (bez penetracji, która chyba powoduje ew plamienie). Mialyscie tak kiedyś? Liczy się do krwawienia po stosunku, czy nie?

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej nie ma to związku z seksem oralnym jeśli nie było penetracji. Jeśli to był kolor kawa z mlekiem to się nie przejmuj :*.
 
Do góry