reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

No u mnie test z krwi też jest oddzielnie. Lekarz nie pobiera krwi przecież 😁
Przychodzę do niego z wynikiem i w połączeniu z usg on sobie to analizuje i oblicza. Ostatnio byłam zadowolona, że zdecydowałam się na pappe, mimo, że kosztowała dodatkowo chyba 400zl, ale wiadomo, każdy inaczej - jednej kobiecie wystarczy usg I trymestru, a inne robią Nifty, żeby mieć pewność. :)
Nie wiem kto pobiera, ale dzwoniłam do dwóch prywatnych gabinetów i mówili że na miejscu jest robione:D USG no to wiadomo, a po 5 dniach dostaję pełne wyniki na email, ze skorygowanym ryzykiem wyliczonym już z PAPPA.
 
reklama
U mnie dziś 10+3 i od wczoraj mdlosci wrociły 🤢 już myślalam że mam spokuj, a gdzie tam. Do tego od wczoraj rana boli mnie glowa i mam zatkany nos, chyba alergia .
Wszystko bylo by pieknie gdyby nie mdłości, brak apetytu i wstęt nawet do wody 😑

Na dworzu zimno, nic mi sie nie chce ... najgorzej że klientki sie dobijają żeby je zapisać na wizyte a ja musze każdej tłumaczyć że z przyczyn zdrowotnych nie przyjmuje,ale nie każda rozumie i dla niektórych niestety, a może jak będę lepiej sie czuła to chociaż im zrobie w drodze wyjątku 😅 żebym tylko sie lepiej czuła,ale nie powiem że rzygać mi sie chce 24/7. Tyle czasu pracowalam na bazę stałych klientek i teraz wszystko szlag trafi ,troche mi szkoda ...
 
Ja od wczoraj wieczora mam okresowo takie pobolewania w podbrzuszu, sama już nie wiem co to, czy dzidzia się rozpycha w macicy, częściej lewa strona ciągnie niż środek… mąż twierdzi, że panikuje😂🙈 mam na obu jajnikach torbiele, więc od początku mam leżeć i się nie męczyć, ale od wczoraj kurde, coś częściej daje o sobie znać aż rozmyślam nad nospą.
U mnie dziś 10+3 i od wczoraj mdlosci wrociły 🤢 już myślalam że mam spokuj, a gdzie tam. Do tego od wczoraj rana boli mnie glowa i mam zatkany nos, chyba alergia .
Wszystko bylo by pieknie gdyby nie mdłości, brak apetytu i wstęt nawet do wody 😑

Na dworzu zimno, nic mi sie nie chce ... najgorzej że klientki sie dobijają żeby je zapisać na wizyte a ja musze każdej tłumaczyć że z przyczyn zdrowotnych nie przyjmuje,ale nie każda rozumie i dla niektórych niestety, a może jak będę lepiej sie czuła to chociaż im zrobie w drodze wyjątku 😅 żebym tylko sie lepiej czuła,ale nie powiem że rzygać mi sie chce 24/7. Tyle czasu pracowalam na bazę stałych klientek i teraz wszystko szlag trafi ,troche mi szkoda ...
Mnie na mdłości uratowała Xonvea choć droga to warta każdych pieniędzy, jestem dzięki niej w stanie pić 2,5l wody i zjeść jakieś 2 małe posiłki 🥰 nie polecę Ci żadnych imbirowych rzeczy ani kwaśnych, bo na mnie nie działało nic 🤣
 
Cześć. Przyszło mi pożegnać się z Wami. Wczoraj krwawienie się rozkręciło, ból jak na okres i popołudniu niestety stało się najgorsze 😢. Dziś udało mi się dostać do mojego gina i dzidziusia już nie było 🥺😢. Smutno, bo do tej pory miałam 4 zdrowe ciąże, bez komplikacji. A teraz to, i jak rozmawiałam z lekarzem to tłumaczył, że poronienia się zdarzają. I to niczyja wina , a na tym etapie nic nie dało sie zrobić i natura sama zadecydowała(że było samoistne bez zabiegu i farmakologii).

A Wam życzę samych zdrowych i spokojnych ciąż :). Płci jakie chcecie rośnijcie zdrowo. Trzymam za Was kciuki.
 
Cześć. Przyszło mi pożegnać się z Wami. Wczoraj krwawienie się rozkręciło, ból jak na okres i popołudniu niestety stało się najgorsze 😢. Dziś udało mi się dostać do mojego gina i dzidziusia już nie było 🥺😢. Smutno, bo do tej pory miałam 4 zdrowe ciąże, bez komplikacji. A teraz to, i jak rozmawiałam z lekarzem to tłumaczył, że poronienia się zdarzają. I to niczyja wina , a na tym etapie nic nie dało sie zrobić i natura sama zadecydowała(że było samoistne bez zabiegu i farmakologii).

A Wam życzę samych zdrowych i spokojnych ciąż :). Płci jakie chcecie rośnijcie zdrowo. Trzymam za Was kciuki.
Kochana strasznie mi przykro. Trzymaj się ❤️
 
Cześć. Przyszło mi pożegnać się z Wami. Wczoraj krwawienie się rozkręciło, ból jak na okres i popołudniu niestety stało się najgorsze 😢. Dziś udało mi się dostać do mojego gina i dzidziusia już nie było 🥺😢. Smutno, bo do tej pory miałam 4 zdrowe ciąże, bez komplikacji. A teraz to, i jak rozmawiałam z lekarzem to tłumaczył, że poronienia się zdarzają. I to niczyja wina , a na tym etapie nic nie dało sie zrobić i natura sama zadecydowała(że było samoistne bez zabiegu i farmakologii).

A Wam życzę samych zdrowych i spokojnych ciąż :). Płci jakie chcecie rośnijcie zdrowo. Trzymam za Was kciuki.

Przykro mi. Trzymaj się

Ja dzisiaj byłam zrobic badania krwi, jutro mają być do odbioru. A w poniedziałek wizyta 😊
 
Cześć. Przyszło mi pożegnać się z Wami. Wczoraj krwawienie się rozkręciło, ból jak na okres i popołudniu niestety stało się najgorsze 😢. Dziś udało mi się dostać do mojego gina i dzidziusia już nie było 🥺😢. Smutno, bo do tej pory miałam 4 zdrowe ciąże, bez komplikacji. A teraz to, i jak rozmawiałam z lekarzem to tłumaczył, że poronienia się zdarzają. I to niczyja wina , a na tym etapie nic nie dało sie zrobić i natura sama zadecydowała(że było samoistne bez zabiegu i farmakologii).

A Wam życzę samych zdrowych i spokojnych ciąż :). Płci jakie chcecie rośnijcie zdrowo. Trzymam za Was kciuki.

Ściskam mocno 😢
 
Hej. Co tam u was??? Ja podczytuje ale brak czasu na pisanie... jeszcze pracuje ale od 29 urlop tydzień- cała majówka wolna od 9 lat pomijając 1 ciążę 😉 ja wizytę mam we etorek i już czekam😉😉
 
reklama
Do góry