reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄
 
reklama
Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄

Mam te same rozterki 😂
W poprzedniej ciąży z synkiem nie miałam mdłości, a teraz jest masakra. Więc może będzie dziewczynka 🤣
Ale wątpię, że to ma przełożenie na rzeczywistość. Pewne po prostu każda ciąża inna 🤭
 
Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄
Mam te same rozterki 😂
W poprzedniej ciąży z synkiem nie miałam mdłości, a teraz jest masakra. Więc może będzie dziewczynka 🤣
Ale wątpię, że to ma przełożenie na rzeczywistość. Pewne po prostu każda ciąża inna 🤭
Ja też mam dwie córki i była tragedia, wymioty i mdłości non stop do 20tyg. Teraz jest ok, wiadomo czasem mnie mdli i dwa razy bylo 🤮 ale w porównaniu z poprzednimi to niebo a ziemia. Tez licze że coś jest na rzeczy i że na chłopaka 😅
 
Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄
to u mnie odwrotnie, w pierwszej miałam lekkie poranne mdłości i jest córka, teraz mdłości cały dzień więc nie wiem, czy to na chłopaka 🙈 w obu chęć głównie na kwaśne 😅
 
Dziewczyny, a jak u Was obecnie wyglądają objawy ciążowe? Ja już mam wrażenie, że nawet piersi zaczynają mnie mniej boleć, a czasem nie bolą wcale 🙈 jedyne co to zostały mi jeszcze drzemki w ciągu dnia i niestety nawrót rwy kulszowej, więc dumam, czy to koniec objawów bo pierwszy trymestr powoli będzie dobiegał końca, czy sobie szukam jakiegoś problemu..
 
Dziewczyny, a jak u Was obecnie wyglądają objawy ciążowe? Ja już mam wrażenie, że nawet piersi zaczynają mnie mniej boleć, a czasem nie bolą wcale 🙈 jedyne co to zostały mi jeszcze drzemki w ciągu dnia i niestety nawrót rwy kulszowej, więc dumam, czy to koniec objawów bo pierwszy trymestr powoli będzie dobiegał końca, czy sobie szukam jakiegoś problemu..

U mnie koło 9 tc przeszły mdłości,zdarza się że czasem dzień jest gorszy i mnie męczy ale nie tak jak na początku, piersi , ciągła chęć drzemek no i wizyty w toalecie w nocy najgorzej. Ale ogólnie samopoczucie dobre jak na 11 tc .
 
Kuźwa laski, powiem wam, że moja dieta to jest mega różnorodna i wartościowa, cheese z maca i chetosy serowe to jedyne rzeczy jakie mi wchodzą przy tych mdłościach 🙈 pocieszcie, że nie jecie tylko jarmużu i szpinaku 🫣😁
U mnie najpierw królowały twarożki i śledzie, a teraz mam odruch wymiotny ile razy mój zapas śledzi patrzy na mnie z lodówki 🤦‍♀️
Za to kanapki z serkiem topionym szynkowym to jest to, no i fastfoody ofcourse😀

Dzień dobry ♥️ chciałam Was zapytać o badania prenatalne - jakie robicie? To moja pierwsza ciąża, od kiedy w niej jestem mam wrażenie że w ogóle nie ogarniam świata i gorzej przyswajam wszystkie informacje, mózg jak orzeszek 🙈 Mam skierowanie na test PAPPA, ale czytałam że on określa tylko prawdopodobieństwo wystąpienia wad i że często nijak ma się to do rzeczywistości, że może przynieść tylko ogromny stres, w sensie że test pokazuje ryzyko jakichś wad, a w ogóle może ich nie być. Trochę się boję go robić przez to czego się naczytałam. Mam też skierowanie na Veracity z Medicover, ale czytałam, że chyba Nifty jest lepsze. Jak jest u Was? Chętnie poczytam jakie jest Wasze zdanie, doświadczenie, bo czuję się skołowana tym wszystkim.
Robię te na NFZ, tj. chyba pappa i USG prenatalne. Przy czym mam świadomość, że pappa to statystyka.

Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄
W ciąży z córką mdliło mnie i wymiotowałam pół ciąży i teraz jak na razie podobnie. Wcale bym się nie obraziła za kolejną córkę - ciuchy by mi się zamortyzowały🤣
 
Ja dziś mam 10+1 i mdłości od 3 dni nie mam chyba że jestem głodna ,ale jak zjem jest ok. Mam ogromne tkliwe piersi, czas na nowe staniki bo już mi sie wylewają 😅 i chyba tyle, spioch mnie łapie popołudniem ale jak zrobie drzemke gorzej sie czuje niż przed, wiec śpie tylko jak nie dam rady wytrwać i po prostu przysypiam. Brzuch mi wywaliło,juz czuje że jest to nie moja oponka a brzuch ciążowy 😅
 
reklama
Do góry