reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ale super wieści na forum 🥰🥰🥰 cieszę się razem z wami 😍
Dziewczyny czy wy też macie czasem ciężki brzuch (jakby coś na nim leżało) i rwanie chyba więzadeł? W środę prenatalne a ja już schizuje...

Na moim brzuchu cały czas coś leży, ale to chyba kwestia tego, że dla mnie lekiem na mdłości jest jedzenie… 😅🐷 i odczuwam czasem jakby kłucie po bokach podbrzusza i właśnie zakładam, że to więzadeł 🤔 parę dni temu to kłucie miałam nawet całkiem w okolicach macicy co mnie lekko stresowało, ale patrząc na ruchliwego bobo dzisiaj w końcu trochę się uspokoiłam 😊
 
Ostatnia edycja:
Kuźwa laski, powiem wam, że moja dieta to jest mega różnorodna i wartościowa, cheese z maca i chetosy serowe to jedyne rzeczy jakie mi wchodzą przy tych mdłościach 🙈 pocieszcie, że nie jecie tylko jarmużu i szpinaku 🫣😁

Ja mogłabym jeść na okrągło zapiekanki z cheddarem na zmianę z frytkami 🙈

Przed ciążą jadłam super zdrowo, wiec przy mojej aktualnej „diecie” byłam przerażona ile cukru wyjdzie mi z krwi - wynik ostatecznie to 84 na czczo, więc tosty, zapieksy i inne tego typu okazują się całkiem spoko foodem 😅
 
Ja mogłabym jeść na okrągło zapiekanki z cheddarem na zmianę z frytkami 🙈

Przed ciążą jadłam super zdrowo, wiec przy mojej aktualnej „diecie” byłam przerażona ile cukru wyjdzie mi z krwi - wynik ostatecznie to 84 na czczo, więc tosty, zapieksy i inne tego typu okazują się całkiem spoko foodem 😅
ooo zapiekankę też bym zjadła 😅 no przede mnie badania, i aż się boję co wyjdzie🙈
 
Kuźwa laski, powiem wam, że moja dieta to jest mega różnorodna i wartościowa, cheese z maca i chetosy serowe to jedyne rzeczy jakie mi wchodzą przy tych mdłościach 🙈 pocieszcie, że nie jecie tylko jarmużu i szpinaku 🫣😁

No co Ty 😅
Rano płatki z mlekiem, potem buła z żółtym serem cały dzień. Jedyna rzecz, od której mnie nie mdli 😬
 
reklama
Uff no to dobrze bo posilku najwyzszy cukier mialam 144 a takto mam w granicach 100. Wczoraj zjadlam jak mowilas drugą kolacje przed snem ale wstalam o 6, lezalam do prawie 7 i juz czulam glód i cukier mialam 89już i szybką kanapke zjadlam. No coż bede jeśc zamykajac oczy i otwierajac 😅
Sprobuje moze dzis z tym piwkiem powiem ci ze mam smaka na takie z lodowki z sokiem malinowym ,trudno bedzie bez soku 😏
W poprzedniej ciąży jak chodziłam do diabetologa to zawsze mi mówiła, że cukier po godzinie od posiłku powinnam mieć max 140 jak miałam raz 141 to dostawałam reprymendę na wizycie
 
Do góry