reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄
Mam synka i w poprzedniej ciąży okropne mdlosci ,migreny ,odrzucało mnie od mięsa mielonego :p

Teraz też okropne mdlosci a odrzuciło mnie od drobiu :p
Dziewczyny, a jak u Was obecnie wyglądają objawy ciążowe? Ja już mam wrażenie, że nawet piersi zaczynają mnie mniej boleć, a czasem nie bolą wcale 🙈 jedyne co to zostały mi jeszcze drzemki w ciągu dnia i niestety nawrót rwy kulszowej, więc dumam, czy to koniec objawów bo pierwszy trymestr powoli będzie dobiegał końca, czy sobie szukam jakiegoś problemu..
Mnie piersi nie bolą już chyba z 2 tyg, mdli mnie jak nie zjem i na wieczór cały czas pomimo leków. Czasem czuje podbrzusze i chce mi się częściej płakać. Budzę się w nocy co 1 albo co 2h..
 
reklama
Czy któraś z was w ciąży miała infekcje grzybicza candida sp ? Wyszło mi to z cytologi i mi już słabo :(
Kiedyś mialam candide ale nie w ciazy tylko ja mialam wymaz i od razu na jaki antybiotyk jest wrazliwa. Nie mam pojecia jak jest w ciazy, ale mysle ze lekarz bez problemu dobierze leki i bedzie ok. W ciazy czesto sa infekcje intymne i chyba nie sa jakies bardzo grozne jesli sa leczone odpowiednio.
 
Dziewczyny, a jak u Was obecnie wyglądają objawy ciążowe? Ja już mam wrażenie, że nawet piersi zaczynają mnie mniej boleć, a czasem nie bolą wcale 🙈 jedyne co to zostały mi jeszcze drzemki w ciągu dnia i niestety nawrót rwy kulszowej, więc dumam, czy to koniec objawów bo pierwszy trymestr powoli będzie dobiegał końca, czy sobie szukam jakiegoś problemu..

Ja też zdecydowanie lepiej się czuję, więc tłumaczę to końcem pierwszego trymestru. Mdłości ustąpiły, już rzadko się zdarzają, więc w końcu mogę normalnie funkcjonować. Nie zasypiam na stojąco. Brzuch trochę puchnie, więc chyba wszystko jest ok 😁 nie dopuszczam innej myśli.
W piątek mam wizytę i jak wszystko przebiegnie pomyślnie, to już w majówkę będziemy informować rodzinę o ciąży 😊
 
Kiedyś mialam candide ale nie w ciazy tylko ja mialam wymaz i od razu na jaki antybiotyk jest wrazliwa. Nie mam pojecia jak jest w ciazy, ale mysle ze lekarz bez problemu dobierze leki i bedzie ok. W ciazy czesto sa infekcje intymne i chyba nie sa jakies bardzo grozne jesli sa leczone odpowiednio.
Czekam aż mi właśnie lekarz skometuje wynik i co dalej :(
 
Dziewczyny, a jak wasze poprzednie ciąże? U mnie na pokładzie dwie córki i w poprzednich ciążach straszne mdłości i wymioty, teraz nic.... ciekawe czy mieć nadzieję na chłopca?😄
u mnie jest miks. 1 chłopiec śmigałam jak szalona, 2 dziewczynka (tego dziecka nie mam) bardzo duże mdłości, 3 chłopiec (ciąża szybko po poprzedniej) mdłości ale do wytrzymania, 4 dziewczynka mega mdłości do połowy. Teraz mdłości bardzo duże, nic nie pomaga. Zobaczymy co bedzie :)
 
Mnie piersi też jakoś bolą mniej, na początku były takie obrzmiałe ....teraz takie normalniejsze się robią. Ale nie przejmuje się tym, bo w poprzednich ciążach miałam podobnie 😊

Drzemki w dzień mi się nie zdarzają. Ale może dlatego, że nie mam za bardzo możliwości 🫣
 
Mi też zdecydowanie odpuściły dolegliwości ciążowe i rozkminy mam, czy aby na pewno wszystko jest dobrze… w chwili obecnej mam 10+6, najbliższa wizyta to prenatalne za tydzień, a na drugi dzień mam normalna wizytę, więc zobaczę mojego okruszka dwa dni pod rząd 😁😁 teraz oby do pierwszych ruchów bobasków … pamiętam w pierwszej ciąży za każdym razem jak dłużej się nie ruszała, to dźgałam brzuch z każdej strony, aż się obudziła :D
 
u mnie jest miks. 1 chłopiec śmigałam jak szalona, 2 dziewczynka (tego dziecka nie mam) bardzo duże mdłości, 3 chłopiec (ciąża szybko po poprzedniej) mdłości ale do wytrzymania, 4 dziewczynka mega mdłości do połowy. Teraz mdłości bardzo duże, nic nie pomaga. Zobaczymy co bedzie :)
Coraz bardziej przekonuje mnie teoria że na dziewczynke okropne mdłosci i wymioty a na chłopaka umiarkowane lub brak. Chce w to wierzyć😅 później bedziemy porównywać co wyjdzie z usg , chlopaki sie szybko popokazują a dziewczynki różnie
 
reklama
Coraz bardziej przekonuje mnie teoria że na dziewczynke okropne mdłosci i wymioty a na chłopaka umiarkowane lub brak. Chce w to wierzyć😅 później bedziemy porównywać co wyjdzie z usg , chlopaki sie szybko popokazują a dziewczynki różnie
W poprzedniej ciąży miałam mdłości i wymioty cała ciążę – chłopiec. Teraz miałam tylko mdłości – też chłopiec. To raczej nie ma totalnie nic wspólnego z płcią.
 
Do góry