reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Coraz bardziej przekonuje mnie teoria że na dziewczynke okropne mdłosci i wymioty a na chłopaka umiarkowane lub brak. Chce w to wierzyć😅 później bedziemy porównywać co wyjdzie z usg , chlopaki sie szybko popokazują a dziewczynki różnie
zobaczymy :) a jak czujesz? Niektóre mamy bardzo mocno czuja płeć, ja w swoją intuicje nie wierze 😅 ale może Twoja się sprawdzi? No i dla funu jest tez chiński kalendarz płci, ale mi chyba nie zawsze się sprawdzał z tego co pamietam
 
reklama
zobaczymy :) a jak czujesz? Niektóre mamy bardzo mocno czuja płeć, ja w swoją intuicje nie wierze 😅 ale może Twoja się sprawdzi? No i dla funu jest tez chiński kalendarz płci, ale mi chyba nie zawsze się sprawdzał z tego co pamietam
Ja czuję, że bedzie dziewczyna z metody ramzi wychodzi dziewczynka i z kalędarza chińskiego wychodzi dziewczynka hehe ciekawe co wyjdzie na prenatalnych 13 maja 🤣
 
zobaczymy :) a jak czujesz? Niektóre mamy bardzo mocno czuja płeć, ja w swoją intuicje nie wierze 😅 ale może Twoja się sprawdzi? No i dla funu jest tez chiński kalendarz płci, ale mi chyba nie zawsze się sprawdzał z tego co pamietam
Ja przekonana jestem że będzie chłopak, inaczej sie czuje niż 2 poprzednie ciąże. Z chińskiego kalendarza powinnam mieć córke i syna a mam dwie córki, teraz wypada znowu syn więc nim sie nie sugeruje nawet choć miło by było 😉
 
Ja przekonana jestem że będzie chłopak, inaczej sie czuje niż 2 poprzednie ciąże. Z chińskiego kalendarza powinnam mieć córke i syna a mam dwie córki, teraz wypada znowu syn więc nim sie nie sugeruje nawet choć miło by było 😉
u mnie tez chiński to jakieś pomyłki. Ja czuje teraz dziewczynke i ramzi z tego co sprawdzałam dziewczyna. Chiński z reszta teraz tez pokazuje dziewczynke.


Jeny ja dziś mam wizytę na 16:30 stres mam, ze coś nie tak :(
 
Cześć. Jeśli chodzi mdłości to u mnie w pierwszej ciąży nie było wogole i jest córka. Teraz też nie mam mdłości, z chińskiego kalendarza wychodzi syn, ale ja nie wierzę w te "wróżby" wogole z takich typowych objawów to tylko ból piersi, ale też juz ustępuje, są tylko wrażliwe na dotyk wli większe że dwa rozmiary, zdecydowanie muszę kupić nowe staniki bo wszystko wypływa. Wizytę mam dopiero 26 kwietnia, a wtym tygodniu muszę zrobić wszystkie badania
 
To ja też się przywitam termin mam na 21 listopad 2024 r 😁
A teraz moje pytanie dzisiaj wypada mi 8+4 tydzień temu byłam u lekarza wszystko było ok ale zastanawiam się czy ze mną wszystko dobrze ja nie mam żadnych objawów tylko ból piersi czy to normalne
Jasne, że tak. Nic tylko się cieszyć.🙂 U mnie też tylko piersi i zmęczenie, potrzebuje więcej snu niż zwykle.
 
reklama
Do góry