reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

hej ja planuje zrobić nifty , nie mam wskazań natomiast pamiętam jak robiłam w poprzedniej ciąży prenatalne z krwi i USG i bardzo dużo stresu mnie to kosztowało więc jeśli mam
Możliwość sobie go zaoszczędzic to to zrobię :) a dodatkowo będę znać płeć szybciej a jestem bardzo niecierpliwa w tym temacie. Siostra moja robiła nifty , zwykle pobranie krwi w 10 tygodniu , od wyniku już cała ciąża na luzie .
tak właśnie o to mi najbardziej chodzi żeby mieć spokojna głowę. Dla mnie prenatalne to już zawsze będzie duży stres
 
reklama
witaj! Strach po poronieniu niestety gdzieś zostaje w nas, ale pierwsza ciąża po jest nim mocno naznaczona. Postaraj się dziś dużo odpoczywać, może to pomoże w bólu podbrzusza. Mnie to tez przy każdej ciąży zawsze martwi i wręcz w tej byłam pewna ze oznacza okres. A jednak.
A robiłaś betę? Masz możliwość? Może ona trochę cię uspokoi?

Dziewczyny a ja mam pytanie myslalyscie o badaniach nifty/sanco/ coś podobnego? Ja zaczynam sie zastanawiać czy nie zrobić, ale nie mam te doświadczenia. Mam za sobą poronienia, wadę genetyczna u dziecka w jednej z ciąż, i w tym roku skończę 35 lat na dodatek nie przygotowywałam sie do tej ciąży w ogóle, nie brałam kwasu foliowego ani witamin. Jak teraz kurz opadł zaczynam myśleć jakie powinnam podejmować kroki.
ja miałam w pierwszej ciąży Sanco, teraz też będę chciała zrobić.
Dla mnie to badanie powinno być obowiązkowe i refundowane.
 
Jakie mnie mdłości dziś męczą 🙈 dramat jest.
Co do pamięci, to tez jestem zakręcona. 😅

Miłej niedzieli 😁

Ja wczoraj cały dzień przeleżałam, czułam się jakby mnie jakaś jelitowka dopadła , dziś lepiej ale zapachy mega drażnią ledwo za obiad się zabrałam 😬
 
Ja wczoraj cały dzień przeleżałam, czułam się jakby mnie jakaś jelitowka dopadła , dziś lepiej ale zapachy mega drażnią ledwo za obiad się zabrałam 😬

Ja właśnie tez próbuje się zabrać za obiad, ale sam widok mięsa wywołuje u mnie mdłości 😂
Jutro jeszcze praca na 6, a wtedy mam największe, ale będzie trzeba jakoś przetrwać 🥲
 
Dominika Ty miałaś dzisiaj wizytę ? Jeśli tu jesteś to wnioskuję , że wszystko ok ? Opowiadaj
Ja na pierwszą wizytę wcisnęłam się ( nie zapisana, pomiędzy pacjentkami) w piątek 1 marca, bo dzień wcześniej zmarł mój Tatko :( w poniedziałek mieliśmy pogrzeb, bardzo się bałam tego dnia, bałam się że stracę maleństwo.. :( Pani doktor zaleciła mi kontrolować co dwa dni betę i crp i tak przez tydzień… przedwczoraj byłam na kontrolnej wizycie i z maleństwem na szczęście wydaje się być wszystko ok .. jedynie co, to mam torbiel na jajniku wielkości ok 3 cm, a tydzień temu jej nie było
 
reklama
Ja na pierwszą wizytę wcisnęłam się ( nie zapisana, pomiędzy pacjentkami) w piątek 1 marca, bo dzień wcześniej zmarł mój Tatko :( w poniedziałek mieliśmy pogrzeb, bardzo się bałam tego dnia, bałam się że stracę maleństwo.. :( Pani doktor zaleciła mi kontrolować co dwa dni betę i crp i tak przez tydzień… przedwczoraj byłam na kontrolnej wizycie i z maleństwem na szczęście wydaje się być wszystko ok .. jedynie co, to mam torbiel na jajniku wielkości ok 3 cm, a tydzień temu jej nie było
To super wieści odnośnie fasolki 😊 Przykro mi z powodu Twojego Taty 😓 W pierwszej ciąży też miałam torbiel i się sama wchłonęła. Będzie dobrze 💪❤️
 
Do góry