reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Czesc dziewczyny
Witam w sobote. U nas okropna pogoda, zimno ale poszlam z synkiem na basen, rano pocwiczylam 30 min fitness. Obiecalam sobie ze w ta ciaze o siebie na serio zadbam bo w 1ej jadlam bez umiaru, tona chleba, slodycze i przytylam 20kg i do teraz jeszcze mi lezy. Takze musze bardzo uwazac 😞
Zdrowa dieta, ruch, pilates.

Ja mam wizyte 24 marca to bedzie 6+0 . Mysliscie ze serduszko juz bedzie widoczne& slyszalne. Nie wiem czy to nie za wczesnie
Ja miałam robione usg w 6+3 i serduszko nie było jeszcze widoczne
 
reklama
witaj! Strach po poronieniu niestety gdzieś zostaje w nas, ale pierwsza ciąża po jest nim mocno naznaczona. Postaraj się dziś dużo odpoczywać, może to pomoże w bólu podbrzusza. Mnie to tez przy każdej ciąży zawsze martwi i wręcz w tej byłam pewna ze oznacza okres. A jednak.
A robiłaś betę? Masz możliwość? Może ona trochę cię uspokoi?

Dziewczyny a ja mam pytanie myslalyscie o badaniach nifty/sanco/ coś podobnego? Ja zaczynam sie zastanawiać czy nie zrobić, ale nie mam te doświadczenia. Mam za sobą poronienia, wadę genetyczna u dziecka w jednej z ciąż, i w tym roku skończę 35 lat na dodatek nie przygotowywałam sie do tej ciąży w ogóle, nie brałam kwasu foliowego ani witamin. Jak teraz kurz opadł zaczynam myśleć jakie powinnam podejmować kroki.
W 1 ciazy robilam nifty i w tej tez na pewno bedziemy robic.
 
Dziewczyny, ja mam jeden objaw którego chyba nie miałam we wcześniejszych ciążach. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czuje jakbym zostawiła gdzieś mózg i nie mogę go znaleźć. Zapominam o różnych rzeczach, albo nie sklejam informacji
Same here. Wczoraj zachcialo mi sie umyc zmywarke plynem do naczyc. Kuchnia w bombelkach. Przynajmniej mial zabawe moj syn
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny.

Duzo postow do nadrobienia. Moj maly syn znowu zaczal wstawac o 5 rano w weekendy , chyba robi mi rozgrzewke. Niestety lekarka jedzie na swieta wielkanocne i nie ma pozniejszych terminow, takze moja wizyta musi byc w 6+2.
Mnie troche brzuch pobolewa z dolegliwosci. Zrobilam pilates ale taki na uda bardziej niz na brzuch.
Jutro 1y raz do pracy i az mnie skreca zeby oznajmic swiatu.
Jak sobie z tym radzicie? Kiedy mowicie w pracy?
 
Ja na pierwszą wizytę wcisnęłam się ( nie zapisana, pomiędzy pacjentkami) w piątek 1 marca, bo dzień wcześniej zmarł mój Tatko :( w poniedziałek mieliśmy pogrzeb, bardzo się bałam tego dnia, bałam się że stracę maleństwo.. :( Pani doktor zaleciła mi kontrolować co dwa dni betę i crp i tak przez tydzień… przedwczoraj byłam na kontrolnej wizycie i z maleństwem na szczęście wydaje się być wszystko ok .. jedynie co, to mam torbiel na jajniku wielkości ok 3 cm, a tydzień temu jej nie było
Przykro mi z powodu Twojego taty :( ale dobrze ze maluch się dzielnie trzyma ❤️
 
reklama
Witam dziewczyny.

Duzo postow do nadrobienia. Moj maly syn znowu zaczal wstawac o 5 rano w weekendy , chyba robi mi rozgrzewke. Niestety lekarka jedzie na swieta wielkanocne i nie ma pozniejszych terminow, takze moja wizyta musi byc w 6+2.
Mnie troche brzuch pobolewa z dolegliwosci. Zrobilam pilates ale taki na uda bardziej niz na brzuch.
Jutro 1y raz do pracy i az mnie skreca zeby oznajmic swiatu.
Jak sobie z tym radzicie? Kiedy mowicie w pracy?
O ciąży wie tylko partner i przyjaciółka. Mam plan do końca 1 trymestru nie mówić. No ale ja nie pracuję.
 
Do góry