reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
No właśnie tak myślę czy jakiś pęcherzyk ciążowy będzie widać czy nie...
Miałam poronienia,i mam ciężką fizyczną pracę,dlatego chciałabym L4.
 
ja raczej przy moim nadcisnieniu tetniczym i cukrzycy bede miala cc. Pierwsze cc bylo z braku postepu porodu.
Moje było z powodu szacowanej masy płodu 4,6 kg, urodził się 4,2 ale obwód główki 39 cm więc z tego co wiem to dużo bo z reguły mają 34/35 cm i się zastanawiam czy takie dziecko z taką głową bym urodziła w ogóle
 
No właśnie tak myślę czy jakiś pęcherzyk ciążowy będzie widać czy nie...
Miałam poronienia,i mam ciężką fizyczną pracę,dlatego chciałabym L4.
U mnie 5+4 był tylko pecherzyk i nic więcej. To bardzo wcześnie. Ja pojechałam ze względu na krwawienie, bo wizytę zaplanowana miałam na 05.04 tak, żeby na pewno już wszystko było widoczne. Dostałam duphaston na 2 tygodnie, a
Idę jutro przez to, że plamienia się utrzymują. Będzie 7+2 więc może lekarz powie mi coś więcej.
 
U mnie 5+4 był tylko pecherzyk i nic więcej. To bardzo wcześnie. Ja pojechałam ze względu na krwawienie, bo wizytę zaplanowana miałam na 05.04 tak, żeby na pewno już wszystko było widoczne. Dostałam duphaston na 2 tygodnie, a
Idę jutro przez to, że plamienia się utrzymują. Będzie 7+2 więc może lekarz powie mi coś więcej.
Jak liczę u siebie to u mnie przy 5+2 był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.


Dziękuję za odpowiedzi ☺️

Trzeba czekać.🙄🫣
 
Jak liczę u siebie to u mnie przy 5+2 był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
Z tego co czytałam to właśnie się pojawia między 5+2 a 5+5 więc mogło byc tak u Ciebie. Jak u kogoś nie ma to zakładają że ciąża jest młodsza albo to też kwestia sprzętu niektórzy mają lepszy a inni gorszy
 
No właśnie tak myślę czy jakiś pęcherzyk ciążowy będzie widać czy nie...
Miałam poronienia,i mam ciężką fizyczną pracę,dlatego chciałabym L4.
Jeżeli lekarz zna twoją sytuację powinnaś dostać L4. Ja tak dostałam mimo iż nie było nic widać na usg a ze względu na poronienia i pracę wystawił.
 
reklama
Jeżeli lekarz zna twoją sytuację powinnaś dostać L4. Ja tak dostałam mimo iż nie było nic widać na usg a ze względu na poronienia i pracę wystawił.


No chodziłam tam w poprzednich ciążach,także kartę tam mam. A nie idę do tego lekarza co wcześniej tylko do innego. Także opis mojej historii tam powinien być.
 
Do góry