reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja to mogę spać bez końca 😂 ale wykańcza mnie to nocne wstawanie na siku 🙄 kiedyś przeczytałam, że organizm przygotowuje się do nocnych pobudek i tak sobie to tłumaczę. Co do prywatnego wątku - poczekałabym do końca miesiąca, bo faktycznie się tu pojawiają nowe osoby co chwilę 😇
 
reklama
A do kiedy macie zalecony duphaston ? Mi zleciła do 8 tyg czyli w sumie już mam nie brać ale jakoś sama nie wiem ,w poprzedniej ciąży brałam dłużej chyba do końca 1 trymestru
Ja biorę do prawda cyclogest, ale zostały mi ostatnie dwie tabletki więc skończę je brać 7+3 i mówił, że jak wszystko rozwija się prawidłowo to nie ma sensu brać. W ulotce również jest napisane, że powinno się go brać przez 38 dni, więc mam nadzieję, że będzie wszystko okej bo ja zaczęłam go brać zapobiegawczo.
 
Cześć ja dziś wizyta na 14 🙈 objawów prawie nie mam ospałość minęła nie wiem czy zwariowalam bo powinnam się cieszyć , że się dobrze czuje ale głowa kobiety w ciąży działa zdecydowanie inaczej. Jestem za wątkiem prywatnym ale musi być weryfikacja czy dziewczyny faktycznie są w ciąży , czekamy na pierwsze USG czy kartę ciąży i wysyłamy do admina. Jest grupa na fb listopadowych i założyły messenger i ja widzę że sama adminka chyba nie jest w ciąży bo założyła te grupę już dawno i tylko zmieniła nazwę a wczoraj jedna z dziewczyn pytała
Co to jest skrót OM , oczywiście zero zdjęć na profilu i konto jakby dopiero założone. Dziewczyny tam wysyłają zdjęcia swoich dzieci no wiecie ostrożności nigdy za wiele. A dobrze zweryfikowana paczka kobiet to mam forum 5 letnie od syna majowego i do tej pory się zajebiście trzymamy . Musi być ktoś kto nad tym będzie czuwał po prostu.
 
Dokładnie ja mam brać przez I trymestr później będziemy odstawiać powoli .
Ja mam po piatkowej wizycie zalecenie do końca opakowania i tyle , bo nie ma potrzeby bo nie mam plamień.

Ja za to zaczełam w miare normalnie spać i nie wstaje 5.20 juz. Tak myślałam ,że po wizycie troche sie moja podświadomość uspokoi i bede spała lepiej. Teraz tylko ze wzgl. Na rwe sie przebudzam ale i tak jest lepiej.
 
Cześć ja dziś wizyta na 14 🙈 objawów prawie nie mam ospałość minęła nie wiem czy zwariowalam bo powinnam się cieszyć , że się dobrze czuje ale głowa kobiety w ciąży działa zdecydowanie inaczej. Jestem za wątkiem prywatnym ale musi być weryfikacja czy dziewczyny faktycznie są w ciąży , czekamy na pierwsze USG czy kartę ciąży i wysyłamy do admina. Jest grupa na fb listopadowych i założyły messenger i ja widzę że sama adminka chyba nie jest w ciąży bo założyła te grupę już dawno i tylko zmieniła nazwę a wczoraj jedna z dziewczyn pytała
Co to jest skrót OM , oczywiście zero zdjęć na profilu i konto jakby dopiero założone. Dziewczyny tam wysyłają zdjęcia swoich dzieci no wiecie ostrożności nigdy za wiele. A dobrze zweryfikowana paczka kobiet to mam forum 5 letnie od syna majowego i do tej pory się zajebiście trzymamy . Musi być ktoś kto nad tym będzie czuwał po prostu.
Powodzenia na wizycie 🥰
 
reklama
Cześć,

u nas weekend jakoś przeżyty w biegu, wczoraj pojechaliśmy z młodą do sali zabaw - ponad 2h w jedną stronę i myślałam, że będę wykończona a zniosłam to lepiej niż siedzenie w pracy czy kręcenie się po domu.
W tej ciąży męczą mnie wzdęcia i duszności, kompletnie nie miałam takich atrakcji poprzednio.
Jeszcze noszę zwykłe spodnie, ale już się robi ciasnawo, więc muszę odkopać worek z ciążowymi i zobaczyć, czy coś ze starych zapasów mi wejdzie teraz na tyłek.

Jutro rano w końcu wizyta, wg ostatniego USG to powinno być 7t+5, więc mam nadzieję, że się wyjaśni, czy w czarnej dziurze pojawiło się serduszko.

A powiedzcie mi bo ciemna masa ze mnie ktore sie patrzy 5 tydzien i 1 dzien czy to ze w apce posze 6 tydzien ? Bo juz nie potrafię tego zkminić?
5+1 to piąty tydzień skończony, a szósty zaczęty. Ginekolodzy liczą skończone tygodnie, a my liczymy te w trakcie😊

Laski, czy któraś bierze Duphaston i ma problem z mega bolącymi piersiami? Ja się czuję jak przy nawale pokarmu 😑 Zwłaszcza po nocy. W dzień ujdzie, jak nikt nie dotyka 😆 Zapomniałam o to zapytać lekarza.
Ja nie biorę dupka, a mam takie efekty specjalne, zwłaszcza wieczorem i po nocy.
 
Do góry