reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

To i ja się w końcu nieśmiało przywitam ♥️ To moja pierwsza ciąża, udało się po 3 miesiącach starań, w tym roku kończę 30 lat. OM 14.02, według USG 6t, panu Doktorowi podczas badania udało się uchwycić bijące serduszko 🥹
 

Załączniki

  • IMG20240325163748.jpg
    IMG20240325163748.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 89
reklama
To i ja się w końcu nieśmiało przywitam ♥️ To moja pierwsza ciąża, udało się po 3 miesiącach starań, w tym roku kończę 30 lat. OM 14.02, według USG 6t, panu Doktorowi podczas badania udało się uchwycić bijące serduszko 🥹
Super! Ja też w tym roku kończę 30. Z tym, że ja już mam córkę 11l.😊
 
Czy powinnam sie przejmowac tym że dzis boli mnie podbrzusze z prawej strony jak na okres?
Mnie od wczoraj też zdecydowanie mocniej boli podbrzusze, ale nie stresuje się tym, bo bóle mam od samego początku tylko z różnym natężeniem. Macica rośnie, więc na pewno musi to być bardziej odczuwalne. Mi lekarz mówił, że mojej brać no-spę 3 razy dziennie. Spróbuj się położyć i trochę odpocząć, a jak mocno się stresujesz to umów się na wizytę😉
 
reklama
Ja radzę przyzwyczaić się do takich bóli 😂 potem jest gorzej, bo macica się rozciąga, maluch robi sobie miejsce, czasem dość boleśnie się rozpycha 😅
Nie jest to zły znak :)
Nie ma co straszyć.😉 U mnie np w pierwszej ciąży samopoczucie idealne. Żadnych bóli dosłownie nic. Nawet lekarze się dziwili, bo ułożenie dziecka było nietypowe.
 
Do góry