reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Nie ma co straszyć.😉 U mnie np w pierwszej ciąży samopoczucie idealne. Żadnych bóli dosłownie nic. Nawet lekarze się dziwili, bo ułożenie dziecka było nietypowe.

Jak to?? Nie odczuwałaś zupełnie nic? Nie mówię o tragicznych bólach przez które nie da się żyć.
Ale normalne było, że w wysokiej ciąży czułam jak maluch próbuje się umościć 😁 czasem aż mi się skóra nieźle napinała 😂
 
reklama
Jak to?? Nie odczuwałaś zupełnie nic? Nie mówię o tragicznych bólach przez które nie da się żyć.
Ale normalne było, że w wysokiej ciąży czułam jak maluch próbuje się umościć 😁 czasem aż mi się skóra nieźle napinał

Jak to?? Nie odczuwałaś zupełnie nic? Nie mówię o tragicznych bólach przez które nie da się żyć.
Ale normalne było, że w wysokiej ciąży czułam jak maluch próbuje się umościć 😁 czasem aż mi się skóra nieźle napinała 😂
Właśnie nie. Nawet gin był w szoku bo byłam bardzo szczupła. Wazylam 57kg przy 175cm. Córka nie wypchała mi brzucha do zewnątrz tylko narządy miałam ściśnięte do góry, a ona siedziała sobie dosłownie między żebrami a biodrami. Lekarz mówił, że powinny mnie boleć wszystkie wnętrzności.🤣 Jedynie pod koniec ciąży dostałam krwiomoczu bo zaczęła mocno uciskać na nerkę, co o dziwo też nie powodowało jakiegoś szczególnego bólu.
 
Właśnie nie. Nawet gin był w szoku bo byłam bardzo szczupła. Wazylam 57kg przy 175cm. Córka nie wypchała mi brzucha do zewnątrz tylko narządy miałam ściśnięte do góry, a ona siedziała sobie dosłownie między żebrami a biodrami. Lekarz mówił, że powinny mnie boleć wszystkie wnętrzności.🤣 Jedynie pod koniec ciąży dostałam krwiomoczu bo zaczęła mocno uciskać na nerkę, co o dziwo też nie powodowało jakiegoś szczególnego bólu.

Pewnie zależy to od wielu rzeczy, miałaś super szczęście 😀 niemniej jednak lekkie bóle nie są zwiastunem niczego złego w ciąży i warto to wiedzieć 😁 absolutnie nie chce straszyć :)
 
Pewnie zależy to od wielu rzeczy, miałaś super szczęście 😀 niemniej jednak lekkie bóle nie są zwiastunem niczego złego w ciąży i warto to wiedzieć 😁 absolutnie nie chce straszyć :)
No wiadomo, że jakieś niedogodności. W tej ciąży też juz nie ma tak różowo. Po duphastonie Okropne bóle piersi i mdłości. Mam nadzieję, że nie będę musiała go dłużej brać.
 
Ja już po wizycie (5+5) termin porodu 20.11.24 jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i najprawdopodobniej cały milimetr człowieka 🥹 dostałam nakaz brania duphastonu 3x1
Następna wizyta za 3 tygodnie, w tym czasie chyba odejdę od zmysł

Ja już po wizycie (5+5) termin porodu 20.11.24 jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i najprawdopodobniej cały milimetr człowieka 🥹 dostałam nakaz brania duphastonu 3x1
Następna wizyta za 3 tygodnie, w tym czasie chyba odejdę od zmysłów 🥴
Jakie wskazania, żeby brać duphaston
 
Ja już po wizycie (5+5) termin porodu 20.11.24 jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i najprawdopodobniej cały milimetr człowieka 🥹 dostałam nakaz brania duphastonu 3x1
Następna wizyta za 3 tygodnie, w tym czasie chyba odejdę od zmysłów 🥴
Super wiadomość 😍
 
Ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze wymiotowanie… to już wolę te mdłości 😂 lekarka proponowała L4 w tamtym tygodniu, a ja nie chciałam a może powinnam. Mnie co chwilę pobolewa podbrzusze jak na okres, ale czytam wasze wypowiedzi i jestem spokojniejsza. A piersi mam obolałe jakby ktoś wbijał szpilki
 
reklama
Ja już po wizycie (5+5) termin porodu 20.11.24 jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i najprawdopodobniej cały milimetr człowieka 🥹 dostałam nakaz brania duphastonu 3x1
Następna wizyta za 3 tygodnie, w tym czasie chyba odejdę od zmysłów 🥴

Ale cudowne wieści 😍
Ja też czekam 3 tygodnie na wizytę 🫥
 
Do góry