reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Zgadzam się z Tobą, poczekajmy jeszcze. Potem co chwilę ktoś będzie prosił o dodanie, to jest upierdliwe 🙄 A i tak pewnie będą osoby, które napiszą raz i zamilkną.
my na poprzednim forum który mamy do dziś robiłyśmy co jakiś czas check, jeśli ktoś się nie odzywał przez x czasu to out 🙈 był porządek i do dziś została nas garstka, ale tylko te osoby, które się udzielają :)
 
Laski, czy któraś bierze Duphaston i ma problem z mega bolącymi piersiami? Ja się czuję jak przy nawale pokarmu 😑 Zwłaszcza po nocy. W dzień ujdzie, jak nikt nie dotyka 😆 Zapomniałam o to zapytać lekarza.
 
Laski, czy któraś bierze Duphaston i ma problem z mega bolącymi piersiami? Ja się czuję jak przy nawale pokarmu 😑 Zwłaszcza po nocy. W dzień ujdzie, jak nikt nie dotyka 😆 Zapomniałam o to zapytać lekarza.
ja dopiero zaczęłam Duphaston wiec u mnie to nie od tego, bo mam duzy ból. U mnie z kolei najgorszy wieczorem 😅
 
Hej Dziewczyny!!! 😌
Ja dziś wolne i jutro też ☺️
Starsza córka przeziębiona w domu 😟

Ja jutro mam pierwszą wizytę,boję się czy coś pani doktor wypatrzy czy nie....
Według OM będzie 5+1 ...
 
Hej Dziewczyny!!! 😌
Ja dziś wolne i jutro też ☺️
Starsza córka przeziębiona w domu 😟

Ja jutro mam pierwszą wizytę,boję się czy coś pani doktor wypatrzy czy nie....
Według OM będzie 5+1 ...
Powodzenia 🤞 Ja byłam 5+0 i totalnie nic nie było widać. Ale chyba pisałaś o poronieniach, więc jak najbardziej idź, może już wdroży jakieś leki.
 
Laski, czy któraś bierze Duphaston i ma problem z mega bolącymi piersiami? Ja się czuję jak przy nawale pokarmu 😑 Zwłaszcza po nocy. W dzień ujdzie, jak nikt nie dotyka 😆 Zapomniałam o to zapytać lekarza.

Ja biorę, na początku trochę bolały ale teraz zależy są dni ,że bolą i są dni że wgl nic 🤔
 
Ja biorę, na początku trochę bolały ale teraz zależy są dni ,że bolą i są dni że wgl nic 🤔
A do kiedy macie zalecony duphaston ? Mi zleciła do 8 tyg czyli w sumie już mam nie brać ale jakoś sama nie wiem ,w poprzedniej ciąży brałam dłużej chyba do końca 1 trymestru
 
reklama
Do góry