reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
mam niedoczynnosc tarczycy z hashimoto i nadcisnienie tętnicze. Tazke sama nie wiem co dalej robic.
To najważniejsze idź do lekarza, żeby w razie potrzeby obstawił Cię lekami. Samo USG można zrobić, bo wiadomo, że człowiek musi, bo się udusi ;) ale pewnie i tak na razie nic nie będzie widać. Ja byłam w 6 TC i był tylko pęcherzyk, przy czym mam późno owulację, więc tego się spodziewałam.
A powiedzcie mi bo ciemna masa ze mnie ktore sie patrzy 5 tydzien i 1 dzien czy to ze w apce posze 6 tydzien ? Bo juz nie potrafię tego zkminić?
Lekarze powiedzą, że 5 TC, a ciężarne, ze 6 TC ;)
Hej dziewczyny! Trochę się martwię, od samego rana mam takie jasnobrązowe plamienie.. moja lekarka przyjmuje tylko w środy i piątki
Jeśli Cię to niepokoi, to umów dodatkową wizytę na cito u innego lekarz albo jedź na IP. Lepiej pojechać raz niepotrzebnie niż nie pojechać ten raz, kiedy była potrzeba.

Dziewczęta, rzucam luźny pomysł: może by tak już założyć już wątek prywatny? :) Tam zawsze luźniej się rozmawia i można zrobić w pierwszym poście listę terminów porodu, żeby łatwiej kojarzyć każdego :) Ja niestety nie mam czasu go ogarniać, ale może ktoś, kto już jest na L4 albo kto ma luźniejszy grafik? :)
 
Witam wszystkich. Można jeszcze dołączyc? Widzę, że trochę was już tutaj jest. U mnie termin wg moich wyliczeń 10 listopad. Jeśli dobrze pójdzie, bo 1.5tyg temu wylądowałam na SOR z krwawieniem, na USG tylko pecherzyk, bo było za wczesnie. biorę duphaston, ale plamienie się utrzymuje.. we wtorek przyspieszona wizyta u gin, już powinno być widać cokolwiek. Mam nadzieję, że będzie ok
 
To najważniejsze idź do lekarza, żeby w razie potrzeby obstawił Cię lekami. Samo USG można zrobić, bo wiadomo, że człowiek musi, bo się udusi ;) ale pewnie i tak na razie nic nie będzie widać. Ja byłam w 6 TC i był tylko pęcherzyk, przy czym mam późno owulację, więc tego się spodziewałam.

Lekarze powiedzą, że 5 TC, a ciężarne, ze 6 TC ;)

Jeśli Cię to niepokoi, to umów dodatkową wizytę na cito u innego lekarz albo jedź na IP. Lepiej pojechać raz niepotrzebnie niż nie pojechać ten raz, kiedy była potrzeba.

Dziewczęta, rzucam luźny pomysł: może by tak już założyć już wątek prywatny? :) Tam zawsze luźniej się rozmawia i można zrobić w pierwszym poście listę terminów porodu, żeby łatwiej kojarzyć każdego :) Ja niestety nie mam czasu go ogarniać, ale może ktoś, kto już jest na L4 albo kto ma luźniejszy grafik? :)
jestem za wątkiem prywatnym, tylko nie wiem czy już, czy jeszcze czekamy na koniec miesiąca, bo widać, że co chwilę ktoś dochodzi do nas. W razie w mogę napisać do Admina forum prośbę o założenie :)
 
Witam wszystkich. Można jeszcze dołączyc? Widzę, że trochę was już tutaj jest. U mnie termin wg moich wyliczeń 10 listopad. Jeśli dobrze pójdzie, bo 1.5tyg temu wylądowałam na SOR z krwawieniem, na USG tylko pecherzyk, bo było za wczesnie. biorę duphaston, ale plamienie się utrzymuje.. we wtorek przyspieszona wizyta u gin, już powinno być widać cokolwiek. Mam nadzieję, że będzie ok
Współpracę Ci tych nerwów. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️ Daj koniecznie znać po wizycie 😊
 
reklama
jestem za wątkiem prywatnym, tylko nie wiem czy już, czy jeszcze czekamy na koniec miesiąca, bo widać, że co chwilę ktoś dochodzi do nas. W razie w mogę napisać do Admina forum prośbę o założenie :)
Zgadzam się z Tobą, poczekajmy jeszcze. Potem co chwilę ktoś będzie prosił o dodanie, to jest upierdliwe 🙄 A i tak pewnie będą osoby, które napiszą raz i zamilkną.
 
Do góry