reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

może dlatego ze ja dostałam na NFZ ze względu na wiek i poprzednia historie, ale tak kazał już tam dzwonić umawiać się koniec kwietnia/początek maja
słowa krwiak nie użył. Najpierw sprawdzał czy czegoś tam nie ma, a później powiedział ze wyglada jak jakaś przestrzeń (nazwy nie spamiętałam mój mózg nie działa w tej ciąży) i ze mam się nie martwic, na wszelki wypadek brać duphaston i może się zdarzyć plamienie. W razie w dzwonić od razu do niego. Zapytałam czy może się jeszcze okazać ciąża bliźniacza powiedział, ze okaże się na następnej wizycie 😱 dodaje foto jak to wyglada
Faktycznie wygląda to ciekawie. Na tiktoku widziałam takie filmiki jak właśnie ok 10,11,12 tyg z pustego jaja robił sie już sporych rozmiarow bobas , po prostu był schowany i wczesniej nie było bliźniaka widać 😅
 
reklama
Faktycznie wygląda to ciekawie. Na tiktoku widziałam takie filmiki jak właśnie ok 10,11,12 tyg z pustego jaja robił sie już sporych rozmiarow bobas , po prostu był schowany i wczesniej nie było bliźniaka widać 😅
O mamo 😱 jak samą wpadkę przyjęłam na klatę to bliźniaki ciężko by było mi przetworzyć No ale zobaczymy co życie przyniesie
 
może dlatego ze ja dostałam na NFZ ze względu na wiek i poprzednia historie, ale tak kazał już tam dzwonić umawiać się koniec kwietnia/początek maja
słowa krwiak nie użył. Najpierw sprawdzał czy czegoś tam nie ma, a później powiedział ze wyglada jak jakaś przestrzeń (nazwy nie spamiętałam mój mózg nie działa w tej ciąży) i ze mam się nie martwic, na wszelki wypadek brać duphaston i może się zdarzyć plamienie. W razie w dzwonić od razu do niego. Zapytałam czy może się jeszcze okazać ciąża bliźniacza powiedział, ze okaże się na następnej wizycie 😱 dodaje foto jak to wyglada
Pytam o krwiaki bo ja w każdej ciąży mam. I właśnie wygląda tak jak na foto pustą czarna plama. W ostatniej ciąży tej donoszonej z której mam synka miałam krwawienie dosłownie krwotok stałam i lało się ze mnie jakby ktoś kran odkręcił i wypadła masa wielkości pięści, myślałam że poroniłam nawet do lekarza nie jechałam bo jakbym miała na sorze siedzieć i tłumaczyć to nie na moje nerwy, umówiłam się do swojego lekarza kilka dni później zobaczyć czy się wszystko oczyściło a tam szok bobas jest i ma się dobrze 🙈to krwawienie miałam 7+4. I w tej ciąży od początku biorę magne b6 forte 2x2 tabl
 
Pytam o krwiaki bo ja w każdej ciąży mam. I właśnie wygląda tak jak na foto pustą czarna plama. W ostatniej ciąży tej donoszonej z której mam synka miałam krwawienie dosłownie krwotok stałam i lało się ze mnie jakby ktoś kran odkręcił i wypadła masa wielkości pięści, myślałam że poroniłam nawet do lekarza nie jechałam bo jakbym miała na sorze siedzieć i tłumaczyć to nie na moje nerwy, umówiłam się do swojego lekarza kilka dni później zobaczyć czy się wszystko oczyściło a tam szok bobas jest i ma się dobrze 🙈to krwawienie miałam 7+4. I w tej ciąży od początku biorę magne b6 forte 2x2 tabl
Tylko tu jest wielkosci jaja plodowego z zarodkiem , przynajmnie wyglada na podobnych rozmiarów , a krwiak jak juz jest to zazwyczaj mniejszy chociaz tez pewnie bywa roznie , wiecie moze byc tez dwa jaja plodowe a jedno puste bo np zarodek sie nie rozwinął . Na pewno kolejna wizyta wyjaśni 😅
 
Pytam o krwiaki bo ja w każdej ciąży mam. I właśnie wygląda tak jak na foto pustą czarna plama. W ostatniej ciąży tej donoszonej z której mam synka miałam krwawienie dosłownie krwotok stałam i lało się ze mnie jakby ktoś kran odkręcił i wypadła masa wielkości pięści, myślałam że poroniłam nawet do lekarza nie jechałam bo jakbym miała na sorze siedzieć i tłumaczyć to nie na moje nerwy, umówiłam się do swojego lekarza kilka dni później zobaczyć czy się wszystko oczyściło a tam szok bobas jest i ma się dobrze 🙈to krwawienie miałam 7+4. I w tej ciąży od początku biorę magne b6 forte 2x2 tabl
Tak jak mówię, określania krwiak nie użył a to chyba bym zapamiętała 😅 No jest kilka opcji, postaram się nie nadwyrężać i czekam do 15/04 na wizytę. Wtedy w razie co zapytam czy to krwiak.
Mam jedynie nadzieje ze cokolwiek to jest to nie zagraża temu maluchowi który jest
 
Tylko tu jest wielkosci jaja plodowego z zarodkiem , przynajmnie wyglada na podobnych rozmiarów , a krwiak jak juz jest to zazwyczaj mniejszy chociaz tez pewnie bywa roznie , wiecie moze byc tez dwa jaja plodowe a jedno puste bo np zarodek sie nie rozwinął . Na pewno kolejna wizyta wyjaśni 😅
Dziękuje za wsparcie! Tak teraz tylko czekać :)
 
Ja tez już po, ciąża wg usg 6+3 wg om 7+0, ale ponieważ u mnie to wpadka roku to wszystko możliwe, tez to ze złe liczę om. Bobas 0,58 cm z bijącym serduchem ❤️ a obok tego bobasa nie wiem jak to się nazywa ten taki pecherz w którym trwały poszukiwania drugiego bobasa 😱 natomiast nie został odnaleziony. Ze względu na to ze mam ta czarna plamę tam obok bobika dostałam duphaston i lek na mdłości. Lekarz mówi ze to nowka produkt (przynajmniej wprowadzony po moich ostatnich ciążach) i działa cuda wiec biere to bo oszaleje. Dostałam skierowanie na prenatalne i działamy. Kolejna wizyta za 3 tyg 12.04.

To się dzieje naprawdę 😱
a co to za lek??
 
reklama
Hej dziewczyny. Dzis mija mi 5 tydzien i 1 dzien. Termin z apki wchodzi mi na 22 listopad. Do lekarza mam na 27 marca na godzinę 16. Mam 35 lat i 11 letniego synka. Jestem po pustym jaju płodowym w zeszłym roku. Moje bety od poczatku to 13.85, 37.88, 154.30, 400.80 i ostatnia z wczoraj 1140.
 
Do góry