reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

A powiedzcie mi bo ciemna masa ze mnie ktore sie patrzy 5 tydzien i 1 dzien czy to ze w apce posze 6 tydzien ? Bo juz nie potrafię tego zkminić?
 
reklama
3 dni do wizyty mi zostało 🤩 dalej dolegliwości ciążowe mnie wykańczają.
Powiedziałam w pracy już kilka dni temu, bo musiałam, a reakcja koleżanek i szefowej super - nie spodziewałam się aż tak fajnej reakcji.
Ja już przeglądam wózki, łóżeczka itp, ale to dopiero po połowie ciąży będę myślała o zakupach.
Jakieś rzeczy tez mam po synku Np kokon, kocyki, zabawki, spacerówkę itp.
 
ale.wiem zeby sie nie nastawiac ze cos zobaczę. Nie chce już latać na bete tylko ciągle zastanawiam się jaka powinna być dalej skoro wczoraj 1140.
Wiem, że to słabe pocieszenie, ale wizytę masz już za 4 dni. Szybko zleci 😊 Przyrosty masz teraz dobre, a jakby się coś działo nie tak, nie masz i tak na to wpływu. Musimy po prostu czekać. Wiem, że jest Ci ciężko. Może na wizycie będzie już coś widać, to trochę odetchniesz. Trzymam kciuki 🤞❤️
 
Hej dziewczyny. Dzis mija mi 5 tydzien i 1 dzien. Termin z apki wchodzi mi na 22 listopad. Do lekarza mam na 27 marca na godzinę 16. Mam 35 lat i 11 letniego synka. Jestem po pustym jaju płodowym w zeszłym roku. Moje bety od poczatku to 13.85, 37.88, 154.30, 400.80 i ostatnia z wczoraj 1140.
Ja idę w poniedziałek, będzie około 5+4. Ja też mam Hashimoto i dość obciążony wywiad, wolę być jeden raz więcej. Myślę, że po świętach pójdę drugi raz.
 
reklama
Do góry