reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć dziewczyny, u mnie termin wychodzi na 11.11 ale dzisiaj byłam na usg powinno być 6+3 i było widać tylko pęcherzyk ciążowy i ledwo pęcherzyk żółtkowy więc trochę słabo. Cykle mam w miarę regularne, nie sądzę żeby do zapłodnienie doszło tydzień później. Następna wizyta 27.03 strasznie dużo czekania
 
reklama
kochana ja gdyby nie Fizjo i mata to bym w ogóle nie chodziła . Żaden porządny fizjoterapeuta nie boi się kobiet w ciąży , to tak jak ćwiczenia przecież Babki nawet na siłowni ćwiczą , oni wiedzą jak robić i co robić ale no musi być doświadczony . Jeśli miałaś już
Problemy z rwą to niestety ciąża lubi nawroty ze względu na relaksyne. Mata Fizjo też jest ok , generalnie nie robi się badań na grupie ciężarnych dlatego nie napiszą producenci , że jest wskazana gdyż nie chcą brać odpowiedzialności . Wydaje mi się to logiczne i przemawia do mnie bardziej ciąża bez bólu na macie i z Fizjo niż wieczny ból który napewno powoduje dużo stresu i jest gorszy niż ćwiczenia i kolce :) oczywiście wszystko konsultowałam z neurochirurgiem , ginekologiem i neurologiem i każdy był podobnego zdania .
Dzięki wielkie za to co napisałaś. Tak jak piszesz to nie pierwsza rwa kulszowa, niestety one lubią nawracać 😅 będę dziś u lekarza i zapytam sie co sądzi na temat maty, bardzo mi ona pomaga a tak na prawde w ciąży wszelkie plastry rozgrzewajace,masci przeciwbólowe, leki które do tej pory brałam są z pewnością zakazane a czymś sie ratować musze. Musze zacząć chodzić na basen to na pewno może jutro skocze jak będzie ok wszystko. I zobaczymy może przejdzie choć zazwyczaj trzyma mnie ze 2tyg i to na lekach 🫠

Wreszcie piąteczek ❤

Monia gratuluje serduszka 🥰
 
Hej, wreszcie piątek. Zostały mi jeszcze 2 dni do wizyty ❤️ Dziś jestem 6+6 i jakkolwiek głupio to zabrzmi, cieszę się bardzo, bo od wczoraj zaczęły się mdłości. Dziś miałam ciężką noc, co się obudziłam to mnie skręcało. Uznaje to za dobry omen 😆 Pewnie zaraz będę to odszczekiwać i błagać o ulgę w cierpieniu 🫣🙃
 
Hej, wreszcie piątek. Zostały mi jeszcze 2 dni do wizyty ❤️ Dziś jestem 6+6 i jakkolwiek głupio to zabrzmi, cieszę się bardzo, bo od wczoraj zaczęły się mdłości. Dziś miałam ciężką noc, co się obudziłam to mnie skręcało. Uznaje to za dobry omen 😆 Pewnie zaraz będę to odszczekiwać i błagać o ulgę w cierpieniu 🫣🙃

Szalona! 😜
Ja w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle mdłości. Za to teraz wymiękam. Ostatnio jadłam w nocy banana, bo myślałam, że zwymiotuję nosząc małego do snu 🤣 no nie jest łatwo!
 
Hej, wreszcie piątek. Zostały mi jeszcze 2 dni do wizyty ❤️ Dziś jestem 6+6 i jakkolwiek głupio to zabrzmi, cieszę się bardzo, bo od wczoraj zaczęły się mdłości. Dziś miałam ciężką noc, co się obudziłam to mnie skręcało. Uznaje to za dobry omen 😆 Pewnie zaraz będę to odszczekiwać i błagać o ulgę w cierpieniu 🫣🙃
Mnie męczą od 10 dni takie mdłości że nie funkcjonuje a tylko leżę ale też nie narzekam bo to niby dobry znak ;p
 
Szalona! 😜
Ja w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle mdłości. Za to teraz wymiękam. Ostatnio jadłam w nocy banana, bo myślałam, że zwymiotuję nosząc małego do snu 🤣 no nie jest łatwo!
Ja właśnie w każdej miałam niedługo po pozytywnym teście. Teraz się tak dobrze czułam, że się cała stresowałam 🤣
 
tak właśnie o to mi najbardziej chodzi żeby mieć spokojna głowę. Dla mnie prenatalne to już zawsze będzie duży stres
Hej u mnie też pierwsza ciąża była z wada genetyczna, w drugiej ciąży z racji dobrych wyników usg +pappa robiłam Sanco. W tej ciąży planuję zrobić Sanco jak znowu będę miała niskie ryzyka a jeśli będzie cokolwiek niepokojącego na prenatalnych robię amniopunkcję. Też mam ogromny strach przed prenatalnymi
 
Dzień dobry ☺️
Jak samopoczucie dziś?
Mnie trochę boli brzuch jak na miesiączkę 😑
Ale mam nadzieję,że to normalny objaw...dziś też zrobiłam sobie test 🙈 i kreska już dużo wyraźniejsza niż wczoraj,także rośnie ☺️
 

Załączniki

  • e2591084-1b2d-4010-9862-ba64f79c4481.jpeg
    e2591084-1b2d-4010-9862-ba64f79c4481.jpeg
    42,7 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Ja mam mega mdłości najgorzej wieczorami, w każdej ciąży mnie męczą, strasznie też tyje mimo że pilnuje co jem już przytyłam 1kg ! Chyba z powietrza te kilogramy się biorą. W poprzedniej ciąży miałam 30kg na plusie masakra. Najbardziej się boje że ciąża się nie rozwija a USG dopiero 27.03
 
Do góry