reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja dzisiaj po wizycie, tak, jak się spodziewałam widać jedynie pęcherzyk i nic więcej, kazał mi wrócić za 2 tyg. Umówiłam sie w poradni za 2 tyg (8TC), ale zaszalałam sobie z wizytą z Medicoveru dodatkowo za tydzień i liczę, że tedy już cokolwiek będzie :)
W końcu cię pokaże. Wszystkie musimy uzbroić się w cierpliwość 🙄
 
Ja dziś pobudka przed 5 🤐 ale śnił mi sie fajny sen , że byłam w ciąży i brzuszek już miałam 😊

Co do objawów to dalej mam nabrzmiałe piersi i bolące sutki, czasem mam lekkie mdłości ale na prawde lekkie i czasem czuje podbrzusze ale nawet nie jest to jakiś ból, bardziej dyskomfort. Też nie za wiele 😉

Ja miałam poczekać “spokojnie” z 10 dni i wrócić do ginekologa żeby udało się coś zobaczyć ale dziś znów plamienia i ból jak na okres :( nawet troche żywej krwi…
Leciała bym kochana czym predzej do lekarza. Pal licho czy cos bedzie widac,ale da coś może na podtrzymanie ciąży
 
reklama
Do góry