reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dziś zrobiłam sobie betę i proga przed wtorkową wizyta:) progus trochę spadł ale biorę duphaston
 

Załączniki

  • c934e9dd-bd6f-41eb-923c-d2d2f70091fc.jpeg
    c934e9dd-bd6f-41eb-923c-d2d2f70091fc.jpeg
    16,5 KB · Wyświetleń: 130
  • 4d8a6aea-19ed-46bd-96aa-2ccc901771c3.jpeg
    4d8a6aea-19ed-46bd-96aa-2ccc901771c3.jpeg
    40,5 KB · Wyświetleń: 128
reklama
dziewczyny, dzisiaj trochę mniej bolą mnie piersi (czuje je tylko przy dotyku) - czy Wasze objawy również się różnią w zależności od dnia? Moja pierwsza ciąża skończyła się poronieniem zatrzymanym, dlatego jestem mocno wrażliwa na wszelkie braki dolegliwości (wówczas faktycznie przestałam mieć objawy ciążowe pod koniec 7tc i na usg w 9tc okazało się, że ciąża się zatrzymała :/)
 
dziewczyny, dzisiaj trochę mniej bolą mnie piersi (czuje je tylko przy dotyku) - czy Wasze objawy również się różnią w zależności od dnia? Moja pierwsza ciąża skończyła się poronieniem zatrzymanym, dlatego jestem mocno wrażliwa na wszelkie braki dolegliwości (wówczas faktycznie przestałam mieć objawy ciążowe pod koniec 7tc i na usg w 9tc okazało się, że ciąża się zatrzymała :/)
Też się martwię, że za dobrze się czuję. U mnie jedynie senność, piersi cały czas są obolałe. Nic się więcej nie dzieje. Może trochę bardziej chce mi się pić i przez to więcej sikam. Dziś 5+5. Musimy czekać.
 
Mnie ciągle mdli i nawet w nocy się budze i mdli.. pijecie kawę? W pierwszej ciąży mnie odrzucało ale teraz tak ciągle jestem senna..
 
dziewczyny, dzisiaj trochę mniej bolą mnie piersi (czuje je tylko przy dotyku) - czy Wasze objawy również się różnią w zależności od dnia? Moja pierwsza ciąża skończyła się poronieniem zatrzymanym, dlatego jestem mocno wrażliwa na wszelkie braki dolegliwości (wówczas faktycznie przestałam mieć objawy ciążowe pod koniec 7tc i na usg w 9tc okazało się, że ciąża się zatrzymała :/)
Tak, u mnie też bywa z tym różnie. Na samym początku czułam bardzo mocno piersi a teraz jedynie delikatnie same sutki i to nie zawsze. Tak samo ma się kwestia brzucha, czasem nic a czasem sobie przypomi kilka razy w ciągu dnia. Jedynie w ciągu dnia mogłabym mieć kilka drzemek i w ciągu nocy kilkanaście kursów do łazienki, ale to pewnie dlatego, że strasznie chce mi się pić 🙂
 
reklama
Do góry