reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

6+4, bo okazało sie ze owulacja byla pod koniec cyklu. Wiec nic do końca nie było jasne
Ale 14 lutego już miałaś pozytywny test więc nawet to dalej cos dziwne jest. A wg OM? Kiedy miałaś termin miesiączki? Bo nawet załóżmy jeśli miałaś termin miesiączki 14 luty, i owulacje nawet 10 luty, to nie ma możliwości żeby test ci 14 lutego wyszedł pozytywny. Jeśli możesz to wytłumacz mi to bo nie rozumiem 😉
 
reklama
Ale 14 lutego już miałaś pozytywny test więc nawet to dalej cos dziwne jest. A wg OM? Kiedy miałaś termin miesiączki? Bo nawet załóżmy jeśli miałaś termin miesiączki 14 luty, i owulacje nawet 10 luty, to nie ma możliwości żeby test ci 14 lutego wyszedł pozytywny. Jeśli możesz to wytłumacz mi to bo nie rozumiem 😉
Ostatnia miesiaczka 5.01, okres mam co 31-33 dni roznie to bywa wiec dlugie cykle. Owulacja byla prawdopodobnie 26-28.01. I ginekolog podejrzewa ze 28.01 wszystko sie zadziało. Dlatego z badań krwi beta sie zgadza i wymiary pecherzyka z usg tez zgodne z tygodniem, ktory jest wedlug nas obstawiany.
 
Dziewczyny,
Któraś z Was miała cukrzycę ciążową ?
Ja przechodziłam w pierwszej ciąży, przyznam się że później nie zrobiłam badań czy to mi minęło.

Coś mnie dzisiaj naszło i zrobiłam sobie cukier z palca. I mam na czczo 116😭😭
 
Ostatnia miesiaczka 5.01, okres mam co 31-33 dni roznie to bywa wiec dlugie cykle. Owulacja byla prawdopodobnie 26-28.01. I ginekolog podejrzewa ze 28.01 wszystko sie zadziało. Dlatego z badań krwi beta sie zgadza i wymiary pecherzyka z usg tez zgodne z tygodniem, ktory jest wedlug nas obstawiany.
Dalej nie wiem jak ten lekarz to liczy. Ja owulacje miałam 18 lutego a ty 28.01 i mamy tydzień róznicy w ciąży? Szczerze ja bym poszukała opini innego lekarza bo ten dziwnie to liczy,lub po prostu ja tego nie umiem pojąć. Trzymam kciuki żeby sie szybko zarodek pokazał ❤
 
Dalej nie wiem jak ten lekarz to liczy. Ja owulacje miałam 18 lutego a ty 28.01 i mamy tydzień róznicy w ciąży? Szczerze ja bym poszukała opini innego lekarza bo ten dziwnie to liczy,lub po prostu ja tego nie umiem pojąć. Trzymam kciuki żeby sie szybko zarodek pokazał ❤
Szczerze już sama mam watpliwosci i troche psychicznie siadam jak dostaje ciagle informacje prosze przyjsc za tydzien i tak juz sie ciagnie i ciagnie…
 
Szczerze już sama mam watpliwosci i troche psychicznie siadam jak dostaje ciagle informacje prosze przyjsc za tydzien i tak juz sie ciagnie i ciagnie…
Ja bym na Twoim miejscu poszła do kogoś innego. Czekaj chyba teraz czaje. Ty termin od owulacji masz 6+4 , ale wg OM masz 2 tyg wiecej czyli 8+4. Dlatego ja mam 5+4 od OM i teraz to pasuje. Tygodnie ciąży podaje się nie od owulacji a od daty ostatniej miesiączki, stad takie zamieszanie wyszło.
 
reklama
Do góry