reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Hej :) ja zaczęłam dzień od fest mdłości :( pobudka standardowo ostatnio o 5 rano 😅 teraz mąż pojechał w delegacje i zostałam sama z ferajna 🤪 będzie zabawa
 
Dziewczyny a ja mam pytanie myslalyscie o badaniach nifty/sanco/ coś podobnego?
Zobaczę po USG prenatalnym, jeśli nie będzie nic niepokojącego, to nie zamierzam robić dodatkowych badań.

Jutro 1y raz do pracy i az mnie skreca zeby oznajmic swiatu.
Jak sobie z tym radzicie? Kiedy mowicie w pracy?
Powiedziałam mężowi i dwóm przyjaciółkom, z którymi ani nie pracuje, ani nie widuje się na co dzień. Pracę mam biurową, więc największym zagrożeniem jest stres i w sumie dopóki nic się nie będzie działo, to nie muszę się spieszyć, żeby powiedzieć.
Nie zamierzam nikomu więcej mówić, dopóki na wizycie 26.03 nie zobaczę serduszka i nie okaże się, czy wszystko dobrze, bo może nie ma się jeszcze z czego cieszyć.
 
Hejka ja po intensywnie towarzyskim weekendzie. Dziś wolne więc jeszcze leżę ale misze ogarnąć dom bo jest Sajgon. Ja się nie mogę doczekać 22.03 wizyty tej przez pakiet. Zobaczę czy maluszek rośnie i się rozwija. Ech... teraz jeszcze tyle czasu niepewności.
 
Witam się w poniedziałek. Jak tam po weekendzie??? Ja w sobotę myślałam że umrę tak mi było ciężko na żołądku a wcale dużo nie zjadłam tak mysle🤣 ale wczoraj już delikatnie. Ja dzisiaj 5+5🧡
 
reklama
Do góry