reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Tzn ja mam własną działalność, pracuje sama więc troche lipa bo klientki zostaną na lodzie. Do świąt musze dotrwać ,wiadomo jakieś nieprzewidziane sytuacje czasem sie zdarzają,ale jeśli będzie ok to trzeba bedzie sie wywiązać, będę musiała po ciąży wrócić na rynek i nie chce po sobie zostawić niesmaku a wiadomo ,że nikogo nie interesują moje prywatne sprawy😉


A co do wstawania, u mnie wciąż 5 rano.... i o dziwo nie chodze niewyspana jakos koszmarnie. Więc widze ,że nie jestrm sama ❤
No to wiele zmienia. Trudna decyzja, ale będziesz musiała wybrać i nie zrobić sobie źle.
 
Czwarte 😱 wow gratuluje. Jakie będą u Was róznice wieku?

Ja w drodze trzecie 😍 też mi sie wydaje to abstrakcją jakąś,ale zawsze marzyłam żeby mieć dużą rodzinę
dla mnie samo napisanie ze będę miała czwarte dziecko to jest wielki szok.

Ja bardzo chciałam mieć duza rodzine. Trójkę dzieci. Koniec 😂 No ale widać ze życie pisze swoje scenariusze. O swoją trójkę starałam się długo, z niepowodzeniami, z poronieniami. Wiec teraz wpadka to jest kosmos i chyba jakiś cud.
Na wczorajszych testach krechy takie tluste… nigdy takich nie widziałam na oczy. Zawsze baldzioszki bo wiecie robiłam testy praktycznie od owulacji bo już chciałam być w ciąży. Teraz całkowite zaskoczenie
 
A mam dwóch chłopaków i dziewczynke. Między najstarszym i ta kluska teraz będzie 12 lat, między najmłodsza i klucha 4 lata 🤪
dałaś rade 3 to i dasz rade 4❤ ☺️ ja najpierw myslałam o 2 że starczy. U mnie panny mają 10 i 6 więc już samodzielne i ciężko będzie się przestawić , ale z drugiej strony. . Jak pomyślałam sobie ,że już nigdy nie miała bym być w ciąży, miec noworodka na rękach itd przechodzić tego wszystkiego co wiadomo jest trudne ale i piękne, to robiło mi sie przykro. Więc teraz mam zamiar sie delektować owym stanem bo wiem że to ostatni raz ❤
 
dałaś rade 3 to i dasz rade 4❤ ☺️ ja najpierw myslałam o 2 że starczy. U mnie panny mają 10 i 6 więc już samodzielne i ciężko będzie się przestawić , ale z drugiej strony. . Jak pomyślałam sobie ,że już nigdy nie miała bym być w ciąży, miec noworodka na rękach itd przechodzić tego wszystkiego co wiadomo jest trudne ale i piękne, to robiło mi sie przykro. Więc teraz mam zamiar sie delektować owym stanem bo wiem że to ostatni raz ❤
tak jest dużo magii w takim ostatnim dziecku :) zaczynam tez się nastawiać na pulchnego bobaska :)
 
reklama
Ja już tak wybiegam w przyszłość a jeszcze nie mam bety. W jakim czasie umawiacie się na pierwsza wizytę?
 
Do góry