reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja się wreszcie doczekałam swojego wyniku 🫣
 

Załączniki

  • 264cc756-9c84-4ec5-bf89-8ed4e1f1c38a.jpeg
    264cc756-9c84-4ec5-bf89-8ed4e1f1c38a.jpeg
    29,2 KB · Wyświetleń: 86
Witam w czwartek 😊 i witam nowe przyszłe mamy ❤

Ja dziś mam 4+4 wg OM tak mi sie dłuży to wszystko, a gdzie do 22go i usg 😱

Z objawów ciążowych to dalej jako takich nie mam 🤷‍♀️ u Was się coś pojawiło?
 
Witam w czwartek 😊 i witam nowe przyszłe mamy ❤

Ja dziś mam 4+4 wg OM tak mi sie dłuży to wszystko, a gdzie do 22go i usg 😱

Z objawów ciążowych to dalej jako takich nie mam 🤷‍♀️ u Was się coś pojawiło?
Ja mam w ciąży tak ładną skórę, jak przed okresem dojrzewania 🥰 Cały czasie się to utrzymuje. Piersi mnie pobolewają. Wjechało mi wczoraj zmęczenie i drzemka w dzień, ale to mogło być przez wstawanie do młodego. Poza tym czuję się dobrze. W połowie kwietnia mamy małe wakacje i trochę boję się, że mnie będą męczyć mdłości 😖
 
Ja mam w ciąży tak ładną skórę, jak przed okresem dojrzewania 🥰 Cały czasie się to utrzymuje. Piersi mnie pobolewają. Wjechało mi wczoraj zmęczenie i drzemka w dzień, ale to mogło być przez wstawanie do młodego. Poza tym czuję się dobrze. W połowie kwietnia mamy małe wakacje i trochę boję się, że mnie będą męczyć mdłości 😖

CIekawe , ja w ciąży z dwiema dziewczynkami mialam bardzo ładną cere i ogólnie mam nieproblemową, a teraz mam co rusz wypryski 😉 ale jesli to na chłopaka to zcierpie 😆

CIekawe kiedy sie zaczną, chyba ok 7tyg zazwyczaj sie pojawiaja ale znam przypadki co w ogole nie miały mdłości 😉
 
Witam w czwartek 😊 i witam nowe przyszłe mamy ❤

Ja dziś mam 4+4 wg OM tak mi sie dłuży to wszystko, a gdzie do 22go i usg 😱

Z objawów ciążowych to dalej jako takich nie mam 🤷‍♀️ u Was się coś pojawiło?
U mnie bez zmian, ciągle boli podbrzusze czasem z różną częstotliwością, mam bardzo wrażliwe brodawki, piękna cerę, chodzę spać wcześnie i budzę się tak samo🤣 ale w nocy męczy mnie też trochę bezsenność.
 
Ja się wreszcie doczekałam swojego wyniku 🫣
wow ale przyrost 😍😍😍
Witam w czwartek 😊 i witam nowe przyszłe mamy ❤

Ja dziś mam 4+4 wg OM tak mi sie dłuży to wszystko, a gdzie do 22go i usg 😱

Z objawów ciążowych to dalej jako takich nie mam 🤷‍♀️ u Was się coś pojawiło?
ja mam straszne duszności, piersi mogłyby mi odpaść z bólu i mam małe mdłości ale nie wiem czy to narazie jeszcze nie bardziej ze stresu.
U mnie wychodzi 4+5 dzisiaj ale niestety ostatnio co ciąża to u mnie objawy coraz gorsze
 
reklama
W ogole sie zastanawiam kiedy isc na l4. Jestem stylistka paznokci i nie wiem czy te opary plynow do dezynfekcji , lakierow żeli nie szkodzą bo niestety czuc taki chemiczny zapach w gabinecie . No i nie wyobrażam sobie że np umówie klientke rano jak mnie mdłości dopadna i będę przekladać i komɓinować. I tak przed świętami sie zastanawiam jak to będzie bo będę właśnie w 7 tyg a klienteķ sporo 🙃 nie daj boże przyjdzie mi sie gorzej czuć to będzie katastrofa. Rozważam żeby od kwietnia iść na l4
 
Do góry