reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
To będzie 5+0 więc bardzo wcześnie. Lekarz nie jest jakiś super, w sumie to ma nawet słabe opinie 😏 Dla mnie jest spoko, dał mi wsparcie po stracie i prowadził moja pierwsza ciążę. Nie mam mu nic do zarzucenia i rozumiem jego trudny humor 🤣
No i to chyba najważniejsze, żebyś Ty czuła się z nim komfortowo. Ja mam jednego lekarza od pierwszej straconej ciąży i już tak dobrze się przy nim czuje. Szczerze nie wiem czy jest najlepszy w mieście ale dla mnie na pewno jest dobry :) mysle, ze się uśmieje jak do niego napisze o wizytę :D
 
Hej, dziewczyny.
Za mną ciężkie dni. W niedzielę wieczorem zaczęłam plamić i dostałam bolesnych skurczy. Myślałam, że to koniec. Pół nocy się męczyłam. Rano pojechałam do szpitala, na USG nie było widać ciąży. Chcieli mnie zostawić na obserwacji, ale się nie zgodziłam. Zrobiłam dwa razy betę, przyrost prawidłowy. Dalej trochę plamię. Wizytę mam dopiero w poniedziałek, trzymajcie kciuki, żeby to nie była ciąża pozamaciczna.
Trzymaj się ❤️
 
Tylko że względu tego że trzeba siedzieć przestalas? 😊 Pytam z ciekawości 🤔
ja byłam na paznokciach we wtorek, jak tylko podejrzewałam ze mogę być w ciąży ale wydawało mi się to niemożliwe. Ale przed następna wizyta tez się muszę dowiedzieć czy mogę. Ja bez tez czuje się już złe No ale jeśli nie będzie można to na jakiś czas zrezygnuje :)
 
Ja mam wizytę u lekarza już w poniedziałek- wolałam tydzień później ponieważ obawiam się, że jeszcze nic nie będzie widać w moim 6 tc (w pon to dokładnie bedzie 5+6), ale może się mylę?
 
Jako stylistka ,ale nie lekarz wiadomo😉 to wiem że nie ma przeciwskazań do wykonywania stylizacji paznokci w ciąży. Nawet nie ma ogólnych przeciwskazań do pracy jako stylistka. Sam zapach żeli i lakierów nie jest szkodliwy, należy jedynie unikać akrylu. Mi bardziej chodzi o wdychanie oparow plynow do dezynfekcji. Sama dezynfekuje i sterylizuje narzędzia. Po każdej klientce musze wszystko zdezynfekować i grubo spryskać płynem. To wszystko sie unosi w powietrzu . Zrobic sobie pazy raz na 3 tyg to nic złego, ale robić choćby jedną klientke dziennie przez 25 dni w miesiącu to już zmienia perspektywe a wiadomo klientek jest więcej i siedzenie w tych oparach moze szkodzić.
 
W ogóle wiem że nie powinnam, ale w sumie ksiedzem nie jestem nie obowiazuje mnie tajemnica spowiedzi 😅 rok temu tez przed wielkanocą przyszła do mnie babka 1 raz, i od wejscia rzuciła że jest w ciąży w 5 tyg ale chyba właśnie roni bo plami krwią, ja szok, ona jak niby nigdy nic przyszła na pazy. Pytam czy była u lekarza a ona jak gdyby nigdy nic , że za pare dni dopiero ma 😅 i zrobilam jej te paznokcie ,ale omg no gdzie w takiej sytuacji ktoś myśli o paznokciach ....
 
W ogóle wiem że nie powinnam, ale w sumie ksiedzem nie jestem nie obowiazuje mnie tajemnica spowiedzi 😅 rok temu tez przed wielkanocą przyszła do mnie babka 1 raz, i od wejscia rzuciła że jest w ciąży w 5 tyg ale chyba właśnie roni bo plami krwią, ja szok, ona jak niby nigdy nic przyszła na pazy. Pytam czy była u lekarza a ona jak gdyby nigdy nic , że za pare dni dopiero ma 😅 i zrobilam jej te paznokcie ,ale omg no gdzie w takiej sytuacji ktoś myśli o paznokciach ....
O matko 😅 ludzie w różny sposób reagują na stres 😅 btw. praca stylistki to faktycznie psychoterapeuta w jednym 😃
 
reklama
Do góry