reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
CIekawe , ja w ciąży z dwiema dziewczynkami mialam bardzo ładną cere i ogólnie mam nieproblemową, a teraz mam co rusz wypryski 😉 ale jesli to na chłopaka to zcierpie 😆

CIekawe kiedy sie zaczną, chyba ok 7tyg zazwyczaj sie pojawiaja ale znam przypadki co w ogole nie miały mdłości 😉
W pierwszej ciąży też cera ładna i chłopak. Teraz liczę na dziewczynkę, ale wiadomo będę kochać każde 😉 Trzymam kciuki żeby twoje marzenie co do płci się spełniło.

Mdłości miałam w obu przypadkach właśnie jakoś ok 6/7 tc, więc pewnie i teraz mnie nie ominie 🙃
 
U mnie bez zmian, ciągle boli podbrzusze czasem z różną częstotliwością, mam bardzo wrażliwe brodawki, piękna cerę, chodzę spać wcześnie i budzę się tak samo🤣 ale w nocy męczy mnie też trochę bezsenność.
O tak, problemy ze snem to mam już jakoś od tygodnia 😬
 
wow ale przyrost 😍😍😍
ja mam straszne duszności, piersi mogłyby mi odpaść z bólu i mam małe mdłości ale nie wiem czy to narazie jeszcze nie bardziej ze stresu.
U mnie wychodzi 4+5 dzisiaj ale niestety ostatnio co ciąża to u mnie objawy coraz gorsze
Mam nadzieję, że ta będzie dla Ciebie łaskawa. No i czekam na Twój wynik 🤞❤️
 
W pierwszej ciąży też cera ładna i chłopak. Teraz liczę na dziewczynkę, ale wiadomo będę kochać każde 😉 Trzymam kciuki żeby twoje marzenie co do płci się spełniło.

Mdłości miałam w obu przypadkach właśnie jakoś ok 6/7 tc, więc pewnie i teraz mnie nie ominie 🙃
No marzenie mam bo mam 2 córki, ale nie nakręcam sie że musi być chłopak. Biore co będzie 😍 ale dziękuję ❤

ja wyglądam jak przed okresem , wychodzą mi takie bolaki nawet koło oka mam 🥲
 
W ogole sie zastanawiam kiedy isc na l4. Jestem stylistka paznokci i nie wiem czy te opary plynow do dezynfekcji , lakierow żeli nie szkodzą bo niestety czuc taki chemiczny zapach w gabinecie . No i nie wyobrażam sobie że np umówie klientke rano jak mnie mdłości dopadna i będę przekladać i komɓinować. I tak przed świętami sie zastanawiam jak to będzie bo będę właśnie w 7 tyg a klienteķ sporo 🙃 nie daj boże przyjdzie mi sie gorzej czuć to będzie katastrofa. Rozważam żeby od kwietnia iść na l4
Idź jak tylko będziesz czuła taką potrzebę. Nie ma co patrzeć na innych, bo ostatecznie też mogą Cię kopnąć w dupę niestety. Przed świętami na pewno będzie się działo. Jeśli w pracy są dla Ciebie ok i będziesz dobrze się czuła, zostań. Jeśli nie, uciekaj.
 
W ogole sie zastanawiam kiedy isc na l4. Jestem stylistka paznokci i nie wiem czy te opary plynow do dezynfekcji , lakierow żeli nie szkodzą bo niestety czuc taki chemiczny zapach w gabinecie . No i nie wyobrażam sobie że np umówie klientke rano jak mnie mdłości dopadna i będę przekladać i komɓinować. I tak przed świętami sie zastanawiam jak to będzie bo będę właśnie w 7 tyg a klienteķ sporo 🙃 nie daj boże przyjdzie mi sie gorzej czuć to będzie katastrofa. Rozważam żeby od kwietnia iść na l4
ja mysle, ze to jest naprawdę bardzo indywidualna sprawa. Ja wyobrażam sobie, ze Tobie może nawet nie być łatwo usiedzieć tyle godzin, ja tylko chodzę na paznokcie ale do koleżanki i widzę jak czasami już jest zmęczona bo przychodzę zawsze o 17.
Ja narazie czekam na rozwój sytuacji bo dopiero co się dowiedziałam, wstępny plan mam ale co z tego wyjdzie to tylko życie zweryfikuje :)
 
Idź jak tylko będziesz czuła taką potrzebę. Nie ma co patrzeć na innych, bo ostatecznie też mogą Cię kopnąć w dupę niestety. Przed świętami na pewno będzie się działo. Jeśli w pracy są dla Ciebie ok i będziesz dobrze się czuła, zostań. Jeśli nie, uciekaj.
Tzn ja mam własną działalność, pracuje sama więc troche lipa bo klientki zostaną na lodzie. Do świąt musze dotrwać ,wiadomo jakieś nieprzewidziane sytuacje czasem sie zdarzają,ale jeśli będzie ok to trzeba bedzie sie wywiązać, będę musiała po ciąży wrócić na rynek i nie chce po sobie zostawić niesmaku a wiadomo ,że nikogo nie interesują moje prywatne sprawy😉


A co do wstawania, u mnie wciąż 5 rano.... i o dziwo nie chodze niewyspana jakos koszmarnie. Więc widze ,że nie jestrm sama ❤
 
Które to już dziecko u Ciebie ? 😊
to będzie czwarte 😱😱😱
Tzn ja mam własną działalność, pracuje sama więc troche lipa bo klientki zostaną na lodzie. Do świąt musze dotrwać ,wiadomo jakieś nieprzewidziane sytuacje czasem sie zdarzają,ale jeśli będzie ok to trzeba bedzie sie wywiązać, będę musiała po ciąży wrócić na rynek i nie chce po sobie zostawić niesmaku a wiadomo ,że nikogo nie interesują moje prywatne sprawy😉


A co do wstawania, u mnie wciąż 5 rano.... i o dziwo nie chodze niewyspana jakos koszmarnie. Więc widze ,że nie jestrm sama ❤
o jaaa to ja mam tez tak, ze budzę się wczesnie myślałam ze to raczej w druga stronę duże zmęczenie
 
reklama
Do góry