reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja idę już w sobotę ale to przez poronienie, wiem że nic jeszcze nie zobaczę. Normalnie szłam w okolicy 7 tc i było serduszko ❤️
Czaje, fajnie ze już pójdziesz wizyty zawsze przynoszą ukojenie szczególnie po poronieniu. Masz jakiegoś fajnego lekarza? Który to będzie tydzień?
 
Zrobiłam tak dla zabawy dziś test owulacyjny i ciążowy. Owu od razu pokazał grubą kreskę. Ciążowy na początku był biały i już się zestresowałam, ale potem się pojawiła 😅 Chociaż spodziewałam się dziś mocniejszej. Teoretycznie dziś powinnam mieć okres.
 
Witam w czwartek 😊 i witam nowe przyszłe mamy ❤

Ja dziś mam 4+4 wg OM tak mi sie dłuży to wszystko, a gdzie do 22go i usg 😱

Z objawów ciążowych to dalej jako takich nie mam 🤷‍♀️ u Was się coś pojawiło?

Hej!
U mnie trochę lżejsze objawy, ale doszła zgaga , przespała bym cały dzień 😄 piersi i ból głowy.
Ostatnio dziwny smak mi wjechał bo objadam się chipsami z ogórkiem kiszonym 🤣
 
Zrobiłam tak dla zabawy dziś test owulacyjny i ciążowy. Owu od razu pokazał grubą kreskę. Ciążowy na początku był biały i już się zestresowałam, ale potem się pojawiła 😅 Chociaż spodziewałam się dziś mocniejszej. Teoretycznie dziś powinnam mieć okres.
ooo ciekawe czytałam ze z tymi owu roznie, ale często faktycznie są pozytywne w ciąży :)
 
W ogole sie zastanawiam kiedy isc na l4. Jestem stylistka paznokci i nie wiem czy te opary plynow do dezynfekcji , lakierow żeli nie szkodzą bo niestety czuc taki chemiczny zapach w gabinecie . No i nie wyobrażam sobie że np umówie klientke rano jak mnie mdłości dopadna i będę przekladać i komɓinować. I tak przed świętami sie zastanawiam jak to będzie bo będę właśnie w 7 tyg a klienteķ sporo 🙃 nie daj boże przyjdzie mi sie gorzej czuć to będzie katastrofa. Rozważam żeby od kwietnia iść na l4

Właśnie miałam pytać swojej stylistki czy przychodzą do niej panie w ciąży, czy to szkodzi 🤔 bo ja bez zrobionych paznokci czuję się jakos łyso 😄 od dobrych 4 lat chodzę co miesiąc można powiedzieć.
 
Właśnie miałam pytać swojej stylistki czy przychodzą do niej panie w ciąży, czy to szkodzi 🤔 bo ja bez zrobionych paznokci czuję się jakos łyso 😄 od dobrych 4 lat chodzę co miesiąc można powiedzieć.
Ja właśnie w pierwszej ciąży przestałam robić i już tak zostało jakoś. Nie chciało mi się siedzieć.
 
Zrobiłam tak dla zabawy dziś test owulacyjny i ciążowy. Owu od razu pokazał grubą kreskę. Ciążowy na początku był biały i już się zestresowałam, ale potem się pojawiła 😅 Chociaż spodziewałam się dziś mocniejszej. Teoretycznie dziś powinnam mieć okres.
O tak to wygląda 🙃
 

Załączniki

  • 22b6a05a-8696-4589-953b-e9f5d1efc0a4.jpeg
    22b6a05a-8696-4589-953b-e9f5d1efc0a4.jpeg
    56,2 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Czaje, fajnie ze już pójdziesz wizyty zawsze przynoszą ukojenie szczególnie po poronieniu. Masz jakiegoś fajnego lekarza? Który to będzie tydzień?
To będzie 5+0 więc bardzo wcześnie. Lekarz nie jest jakiś super, w sumie to ma nawet słabe opinie 😏 Dla mnie jest spoko, dał mi wsparcie po stracie i prowadził moja pierwsza ciążę. Nie mam mu nic do zarzucenia i rozumiem jego trudny humor 🤣
 
Do góry