reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
A ja właśnie dostałam wynik i wg kalkulatora jest w normie, więc staram się myśleć pozytywnie :)
1000011384.jpg
 
Dziewczyny odebrałam drugą betę i zrobiłam progesteron
Pierwsza beta 188 teraz 433 po 46 godzinach dokładnie to wiem że ok.
Progesteron 13 . Niby w normie ale widzę że wy macie około 20 zawsze . Czy powinnam coś reagować ?
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj zrobiłam testy i wyszły pozytywne. To ciąża z całkowitego zaskoczenia, w ogóle nieplanowana wiec chyba przyda mi sie takie miejsce. Mam już dzieci. I mąż i ja dalej jesteśmy w ciężkim szoku. Wg moich dosyć niedokładnych obliczeń wychodzi termin 9 listopada 😍
 
Hej, dziewczyny.
Za mną ciężkie dni. W niedzielę wieczorem zaczęłam plamić i dostałam bolesnych skurczy. Myślałam, że to koniec. Pół nocy się męczyłam. Rano pojechałam do szpitala, na USG nie było widać ciąży. Chcieli mnie zostawić na obserwacji, ale się nie zgodziłam. Zrobiłam dwa razy betę, przyrost prawidłowy. Dalej trochę plamię. Wizytę mam dopiero w poniedziałek, trzymajcie kciuki, żeby to nie była ciąża pozamaciczna.
 
reklama
Do góry